Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyixi

    csendes tag

    Üdvözlök mindenkit!

    Egy ideje olvasgatom a hozzászólásokat és gondoltam leírom az én esetemet is, hátha valaki járt már hasonlóan, és tud segíteni.
    2009. november 2-án műtöttek meg kiszakadt gerincsérvvel. Ez igy nagyon egyszerűen hangzik, de ezt közel egyéves ide-oda küldözgetés, különféle kezelések előztek meg. Ez már elmult, nem is akarok róla beszélni. A gondom az, hogy a műtét után három hónappal sem mondthatom, hogy jól vagyok. A kórházból 4. napon már hazaküldtek, és én igyekeztem mindent betartani amit mondtak, szorgalmasan csináltam a gyógytornát. 10 hét után kellett visszamenni kontroll vizsgálatra, ahol elmondtam a dokinak, hogy még mindig zsibbad a bal lábam, talán még jobban mint a műtét előtt, és felkeléskor éles fájdalmat érzek csipőtájékon. Azt mondta ez még mind természetes, ez egy hosszu folyamat legyek türelmes. A csípőtáji fájdalon tipikus műtét utáni tünet, ez lehet meg is maradt. Köszi! Meg sem vizsgált, ennyi volt az egész. Februártól kiirtak dolgozni, pedig a tüneteim nem multak, éjszaka sokszor ugy fáj a derekam, hogy alig tudok megfordulni. Nappal elvagyok, semmi gond, a problémák "nyugalmi" állapotban kezdődnek. Megint azt kaptam, hogy legyek türelmes, még tart a gyógyulási folyamat.
    Szerintetek is én vagyok türelmetlen?

Új hozzászólás Aktív témák