Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz biker #140 üzenetére

    Szia!

    Hát eddig ennyi az eredmén, csak sima gerinc röntgen volt még az említett eredménnyel. Igazából azért fura, mert nem a derekam fáj leginkább, hanem elől a has alsó része, vagy lágyéki rész, és csak jobb oldalt, de emelett ugye vannak ezek a jobb lábon érezhető zsibbadás mindenhol, meg a jobb csípő oldalsó részére kisugárzó fájdalmak. Leírni elég nehéz, hogy pontosan mi és hol fáj, csak így behatárolni tudom. Először arra gondoltam vakbelem van, mert pont ott azon a részen a has alján fáj, és oda nyilal bele legtöbbet, de az ennyi ideje már nem fájhat sztem, meg nem hiszem, hogy lesugározna a lábamba :)

    A contramal meg sajnos szükséges, mert nélküle nem bírnám a mindennapokat sztem. egy tabi reggel az 50 mg -osból, este meg cseppek. Sajnos ez a mindennapi menű december óta, és még emelett is fájdogál, de elviselhető.

    Remélem lesz vmi eredmény az MRI-n, és végre rájönnek, hogy mi is okozza ezt pontosan, de azt mondom még így is, hogy kitartás, egy fájdalom sem tarthat örökké!
    Ma például meglepően jól vagyok, meg süt is a nap! :)

    Köszi, a visszajelzést, jó ezeket néha kibeszélni itt-ott, ha már az ember nehezen bírja, sokat segít. A contramal-t te is szedted, vagy hallottál róla, hogy vannak-e mellékhatásai? Eddig nekem különösebb nincs, meg végülis abba is tudnám hagyni, de akkor meg ott van a fájdalom, ami sokkal erősebb és állandó. A leírása szerint max annyi lehet, hogy hozzászokik az ember, mert ugye ez vmi opioid vagy mi :) Bár ilyen függőség téren elég jól tudom kontrolálni a dolgot, szóval ettől nem félek, hogy rászoknék, csak mást ne okozzon.

    Mindenképp írok majd, hogy MRI-n mi volt. Ha van sérv, ha nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák