Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz bambano #21500 üzenetére

    lehet hogy erre gondoltál, de ez egyrészt csak egy asszociáció, másrészt meg itt nem a kémhatás volt a lényeges.

    "az, hogy esetleg klórgáz képződik, én nem tartom problémának"

    na ez viszont baj, nem is kicsi. látszik hogy nem találkoztál még mennyiségi klórgázzal. mert az baromira nem úgy fog ám működni ahogy móricka elképzeli. csukott ajtajú fürdőszoba, mert hogy ne legyen hipószag a lakásban, ajtó befelé nyílik, vécékagylóban találkozik a két cucc, másodpercek alatt lesz a levegőben olyan koncentráció ami olyan légúti reakciót okoz hogy az alanynak nem biztos hogy marad lélekjelenléte kinyitni az ajtót, kirohanni a legközelebbi ablakhoz, feltépni, kihajolni és nagyokat mélyen lélegezni.

    és akkor nem beszéltünk arról hogy teszem azt a pár éves kisgyerek a szomszéd szobában a járókában dekkol térdmagasságban amíg anyu küzd az életéért. a klórgáznak meg ugye nagyobb a sűrűsége mint a levegőé...

    kifejtsem részletesebben vagy az utalásokból sejthető mire gondolok?

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

  • #12516608

    törölt tag

    válasz bambano #21500 üzenetére

    Látszik, hogy egy mikrogrammnyi vegyész vénád sincs. Lúgot savval? :Y Hőfejlődés, föcsög minden a genyába, égési sérülés és sav + lúg marás.

    "az, hogy esetleg klórgáz képződik, én nem tartom problémának, mert az rögtön marni kezdi az orrát meg a légcsövét, és ebből rájön, hogy valami baj van." --- Az a baj, hogy nem. Lassú és alattomos. Tüdővizenyő, Ypern gáztámadás I. vh. , a takarítónők korán halnak című balladák... :(((

    "a részletenként kapott lovat a nekem írt válaszokban hanyagold légyszíves." --- A "lófasz és a bazmeg" csak egy verbális emoticon, abszolút semmi információ tartalma sincs, a szóló pillanatnyi érzelmi állapotát fejezi/jelzi csak ki. Nem személyre szóló egyáltalán. Ha valakinek címezni akarok valamit, akkor van olyan szókincsem, hogyha kovácsolt vasból lenne, akkor még Fazola Henrik is megirigyelhetné. 2007-ben egy újságírónő megkért, hogy ezt a "rézzel kipitykézett, földön fetrengő, tácsértost..." diktáljam le neki, mert ilyen szépet és cirádásat még nem hallott életében. Na, erről ennyit. :P

Új hozzászólás Aktív témák