Új hozzászólás Aktív témák

  • #09634560

    törölt tag

    válasz koby11h #7731 üzenetére

    Tegnap irtad, erre ma jött példa: egyik rokon hallotta hogy van videokártyám szabad, nekiadnám-e? Kérdéses videokártya: Gigabyte GTX 950 WF OC 2 GB. Erre válaszolom: igen de nem van hanem LESZ! Mindez csak akkor ha lesz helyette valami(GTX1660 vagy 5500XT a kiszemelt de nem borongok akkor se ha 1650S lesz belőle és novemberre lesz csere, ezt elhintettem ugye hogy érdekel-e akkor valakit a jelenlegi), erre ő: adjam neki mert neki nincs és nem tud addig játszani. Mondom: nekem meg KF proci van és addig nekem nem lesz monitoron képem, erre ő: Az nem baj, addig nekem elmegy az alaplapi kártyával is. Mondom: kf-nek pont az a lényege hogy nincs alaplapija, de: adsz 18 ezret, és akkor viheted (alapból elég sóher az illető) erre ő: rokonnak mért nem ingyen?????? helyembe ő nekem adná..... válaszom első fele: mert te 250 ezret keresel én meg 50-et..., második felére szerintem nem vagytok kiváncsiak.. :) DE jól jöttek a tippek innen, köszi neked Koby11h hogy leirtad, meg azoknak akik reagáltak rá..

Új hozzászólás Aktív témák