Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz solena #2816 üzenetére

    2007ben kezdtem itt dolgozni, akkor pár hónapig még egy régi karakteres felületű rendszert használtunk, ami nem volt integrált sem... a szállítólevelek és számlák nyomtatása 3 és 4oldalas leporellókra ment asszem epson fx880-akkal... folyamatosan panaszkodtak, hogy begyűri a papírt és küldözgették a nyomtatót szervizbe... (tízezrekért) úgy volt beállítva, hogy visszafordítsa a nyomtató a papírt... kicsit gugliztam és azonnal megtaláltam, hogy mi a hiba: több oldalas leporellónál nem érdemes "visszafordítóra" állítani, mert a lapok elválhatnak egymástól és beakadhat... pár mozdulattal beállítottam mindet "továbbításra", hogy csak egyenesen átmenjen rajta a papír (tán valami alkatrészt kellett benne megfordítani meg egy váltókart átállítani) és onnantól kezdve 1 begyűrés nem volt, míg le nem lett cserélve a vállalatirányítási rendszer és nem indult be a nyomtatás lézerre :K ...évek alatt szerintem kemény százezreket fizettek ki a szerviznek előttem

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák