Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    A magyar posta(ának látszó szarkupac).... Biztosan dolgoznak ott normális emberek is, csak én kézbesítőből olyat még nem láttam....
    Egyszer kaptam egy levelet, hogy hát én nem jelentem meg a gyermektartásdíj újramegállapításáról szóló tárgyalásomon.... Még aznap felhívott az exnejem, hogy én mekkora rohadék vagyok, hogy el sem vagyok hajlandó menni (nem mint ha szólt volna, hogy beadta a papírt, vagy esetleg privátban, hogy kevés a lóvé).
    Másnap jön a kézbesítő, ájjámeg, osztezmi?
    Hát ő emlékszik, véletlenül mással vetette át a levelet. Amit utána a posta el is ismert, szóval mindenféle retorzió alól mentesültem a következő, már megtartott tárgyaláson. De ott abban a percben azt hittem, hogy agyonverem a postást.
    Az is rendszeres volt amíg ez a majom volt, hogy az 5em 3 ajtó levelek a 3 em 3 ajtó ládában kötöttek ki. NEm tűnt fel a marhának, hogy egyik emeleten sincs 5. lakás....

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák