Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz llaszlo #211 üzenetére

    Pontosan ahogy mondod.Manapság sajnos sok ember dolgozik a pénzért úgy hogy közben nem szereti a munkáját.Pedig a pénz nem kárpótol úgy mintha valamit szenvedélyből,magad miatt,ezért csinálod mert valamit meg akarsz változtatni.Jelenleg a munkámmal 150-200k között keresek havonta(és nincs karrier lehetőség sem).De ami a lényeg hogy szeretem ezt csinálni,és többször gondolkoztam azon hogyha teszem azt ajánlanának egy olyan munkát amivel kereshetek 1 Misit havonta de nem élvezném,(maradjunk annál hogy semleges a munka,tehát nem is utálom és nem is élvezem különösebben),vajon otthagynám-e a mostani munkámat?Arra jutottam több alkalommal is hogy nem!Mindennap szeretek bemenni dolgozni,mindennap van kihívás és sikerélmény.Ezt lecserélni 1 Misire és mindennap bemenni úgy dolgozni a követező 10 évben unom amit csinálok nincs benne kihívás, minden hétköznap arra kelni hogy jaj már megint egy unalmas munkanap kezdődik,este pedig nem úgy mész haza hogy de jó túl vagyunk ezen is ...hanem épp ellenkezőleg alig várod hogy elkezdődjön a következő nap.Szerintem a pénz nem ér annyit,persze van akkora összeg a kb.10 misinél talán elgondolkoznék rajta.Egész egyszerűen hatalmas különbség van a megélhetésből és a szenvedélyből végzett munka közt,ahogy én szoktam mondani a munkád által szerzett boldogságra tekints Extra juttatásként.Persze az a legjobb ha olyat csinálsz amit szeretsz és meg is fizetik.24 éves fiatalember vagyok,ha ez számít valamit.

    [ Szerkesztve ]

  • big-J

    őstag

    válasz llaszlo #211 üzenetére

    Szerintem sem, nem tudom honnan vetted az összefüggéseket. Nem kell belelátni másik szövegébe azt, ami nincs ott.

Új hozzászólás Aktív témák