Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedo

    tag

    Sziasztok, egy jó ideje nézegetem a Garmin sport óráit is, mert (szintén Pebble TS-ről érkezvén) nincs szükségem semmi nagyon okos funkcióra, csak telefonos értesítések és hívások kijelzésére, emellett fontos az always on display és a megfelelő akku idő (heti 4-5 edzéssel és pár túra jellegő sétálással egybekötve). Jelenleg egy olcsó MiBand-et használok, amiből kezd elegem lenni, és szeretnék egy komolyabb, és pontosabb eszközt minden téren. Ezeket kivállóan teljesíti pl a fénix 6 sorozat és az instinct. Végig olvastam mindkét ide vonatkozó ph fórumot, és csak egy olyan kérdésem lenne, hogy hogy áll a Garmin a terméktámogatással. Azt tudom, hogy az Instinct Solar tavaly érkezett illetve a fenix 2019-es sorozat (talán a 6x 2020?), de mielőtt kiadnék negyed milliót egy fénixre megkérdezném, hogy mennyi lehet még hátra terméktámogatási idejéből az órának, hogy szokta kivezetni a "régebbi" óráit a garmin? Tudom, hogy az órák alapvetően is teljesek funkciók terén, de mi a helyzet a csatolt szolgáltatásokal pl garmin connect, webes felület?

Új hozzászólás Aktív témák