Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Agony #95 üzenetére

    Már unom a supporttal folytatott értelmetlen beszélgetések sorát. A hazai support említésre se méltó, a külföldi meg terel, maszatol, kitalál bármit, csak, hogy menjen az idő és elund és lekopj. És működik! Zsenik!

    - Futok, tekerek mindenhol. Ha 5 BPM lenne a difi befognám. Nem 5. Nagyon nem. Az a kutyát nem érdekli, hogy amikor neked válaszolok, akkor éppen pontos, és 52-öt mutat. Az lenne a fontos amire kitalálták, hogy sportolás közben ne tévedjen konkrétan ZÓNÁKAT! Ennélfogva a vele folytatott pulzusalapú edzések mehetnek is mind a kukába. A korábbi 920XT-hez volt övem, Tri Bundle volt, az öv pontosan mérte, mindig, de egyrészt nagyon kellemetlen volt sok óra sport után, másrészt csíkban barnultam le, amitől rémesen hülyén néztem ki, ha éppen nem sportoltam, harmadrészt fogalmam sincs miért, de bordaközi fájdalmat indukált. Jártam a gonddal egy rakás orvosnál nem találtak semmit. Elhagytam az övet és bő fél év kellett mire teljesen elmúlt. Próbáltam azt is, hogy kihagytam pár hónapot öv nélkül, de közben tovább edzettem, a fájdalom jelentősen mérséklődött. Vissza felvettem kb. az 1. edzés után újra rákapcsolt.

    - Term. kalibrálva van. Azzal kezdtem. A gond az, hogy néha tökéletesen működik, néha meg totálisan ostobaságokat ír.

    - Dettó mint az előbbi. Többször jó, mint amikor nem, de amikor nem, akkor az eléggé irritáló egy 260 ezres órától, miközben a jóval olcsóbb teló tökéletes nyomvonalat ad.

    - Aha... nekem is ilyen, ha éppen nem csesznek el valamit a sw frissítéssel. Most éppen el.

    - Jaybird X3? Azon ott lóg a vezeték hátul. Full earbudokról beszélek, pl. ilyenről:
    [link]
    Nálam a vezeték nélküliség azt jelenti, hogy nincs vezeték. Sehol. Sehogy.

    - Az egy tökéletesen működő funkció kéne legyen, ha működne. Ha túrázol, mászol rohadtul számítanál rá. Azért van benne nem? Az, hogy a pusztában milyen, az egy mászónak nyilván nem releváns.

    - Sportóra? Miben nyilvánul meg az, hogy sportóra, amikor ALAPVETŐ sportfunkciókban nem jó, vagy pontatlan?

    Az esim nyilván akkor lenne jól használható, ha szabadon kapcsolható. Pl. ha live trackinget akarsz, vagy segítségkérést, akkor előtte aktiválod. Naná, hogy nem kell, hogy 0-24-ben lógjon a mobiltornyon.

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

  • Crus

    őstag

    válasz Agony #99 üzenetére

    Honnan tudjam, hogy neked mi volt a gondod? Azt tudom, amit én tapasztaltam. Pl. hogy nem syncelte le éppen akkor se az óra már hetek óta az edzéseket. De az nem olyan hiba volt, mint most, hogy BÁRMIT csinálok nem syncel wifin, más netjével se, hanem olyan hiba volt, hogy syncelt minden lényegtelen dolgot kivéve az edzéseket nem! Nyilván felvettem velük a kapcsolatot, amire a mai napig várom a választ.
    Az is megér egy kört, amikor az earbud problémát ecseteltem nekik... arra legalább válaszoltak, lövésük nem volt hozzá. Elküldtek a külföldi supporthoz, akik cirka 3 semmitmondó üzenet után ("próbáltad már ki és bekapcsolni?" szint!), közölték, hogy nesze itt egy lista, amin volt kb. 10 earbud azokkal megy, a többiről fogalmuk sincs. Kiváló support tényleg.

    Most is itt vagyok és nem tudok syncelni csak USB kábelen keresztül, mint a kőkorba... kettőhatvané'. Vicc.

    A pulzusos bekezdés esetében elegánsan átugrottál olyan részeket, hogy 202 helyett 158-at mér az óra, de mondhatom azt is, hogy 195 helyett 163-at mér, etc.! Ez a valóságnak a leghalványabb közelében sincs! És ezt nem másodpercekig tolja, hanem baromi sokáig... ritkán felzárkózik. Ennélfogva TÉVES VO2MAX értékeket is tol, meg úgy kb. minden hibás onnantól, hiszen a pulzusmérés lenne valahol ennek az egésznek a lényege, ha már beletették.

    (A Vistára nem kerestem rá, az X3-ra igen, legközelebb érdemes nem beleírni.)

    Tele van millió hibával a net a Garmin órák kapcsán... mindenki hazudik :U Feltétlenül fontos, hogy aki kiad 2-300 ezreket egy ilyen órára, az számoljon azzal is, hogy lesznek vele gondjai! Még a cikk is írja, hogy jelenleg is vannak vele gondok... majd kijavítják... lesz másik. A Fénix 5 se egy friss termék és még mindig egy rakás gond van vele! A Fénix 6-ról meg rémtörténetek sorával van tele a net... majd talán a köv. végre sikerül.

    A jó ég mentsem meg bennünket a fanboyoktól... mindenhol ott vannak :(

    Szóval, nehogy már ne lehessen leírni a valós tapasztalataimat, mert az nektek nem tetszik!

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

  • anrb

    aktív tag

    válasz Agony #104 üzenetére

    Csak akkor tudja visszavinni az órát, ha garanciális. Ha már nem az, de Navi-Gate forgalmazású, akkor 86900-ért cserélik. Szerintem egyik feltétel sem igaz, ezért mérges. Meg tudom érteni. 2021-től egy ilyen árú termékre 3 év garanciát kell adni a kereskedőknek.

    [ Szerkesztve ]

  • Crus

    őstag

    válasz Agony #104 üzenetére

    +1 hiába írom le a saját tapasztalataim, úgy vagytok vele 2-en is, hogy a user a hülye. Nem tudom... talán a nyereg lehet alacsonyan, vagy a kormány magas? Esetleg a cipőm bélése elvékonyodott már?

    MINDEN tapasztalat értékes és fontos. Leírtam a sajátjaim TI jöttetek megpróbálni hiteltelenné tenni, csak a tényeket nehéz dolog ám összemaszatolni!

    Semmi nem sz@r! Az szar, ami nem működik... ha ezzel közös halmazt képez valami, akkor az sz@r! Ha 2 db. Instinctben tönkremegy 1 éven belül a barométer, akkor az nem jó, hanem sz@r! Ennél az árkategóriánál ez megengedhetetlen! Mondjuk van olyan tag is, aki a 40 millás autójával állandóan a márkaszerviz vendége és közben jó képet vág hozzá. (Leszedálva, fehér hátulgombolósban? Jogos.)

    A gond az, hogy hol tapasztalatom a hibákat, hol nem! Most éppen megint rosszak a csillagok állása, 1-2 funkció szarul megy (nagyon), más jól. Egyre inkább kezdem azt hinni, hogy itt folyamatosan a frissítésekkel tolnak el valamit és azért ilyen hullámzó a tapasztalat.

    Nem foglalkozom magyar viszonteladókkal, ugyanis közvetlen a hazai Garmintól vettem, mint eddig mindig.

    "egyenletes tempón"

    De az ugye megvan, hogy nem az egyenletes tempóról szól a sportedzések nagy része? Engem az rohadtul hidegen hagy, hogy a 3 órás hosszún, amikor elalszol 140-es pulzus mellett, egész pontos. Iramjáték, intervallok, dombozás, sprintek és akkorákat téved, hogy vállalhatatlan! Ráadásul egy bizonyos szint után 15 másodpercenként váltasz tempót, hanem mondjuk negyed óra után és akkor se képes jól lekövetni.

    Az earbudok kérdésköre rém egyszerű: Mennie kellene az ismertebb típusokkal gond nélkül, meg a nem ismertekkel is kb., ugyanis ezek BT szabványok. Valamit vagy tudok, vagy nem tudok.

    Észre kéne venni, hogy kettőtök hozzászólásai offenzívek irányomban, miközben én egy terméket kritizálok és NEM titeket! Tipikus fanboy mentalitás...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák