Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz Crus #109 üzenetére

    A személyeskedést Te kezdted az első két hozzászólásoddal, amivel kb mindenkit minősítettél, aki nem Te, hiszen a cikk írója is egy hozzá nem értő szerinted, aki meg nem 202 pulzussal sportol az még nem is sportol, de persze, lépjünk tovább a cseppett sem kellemesnek imponáló jellemvonásaidon.
    2x Behalt a barométer, és 2x vadi újra cserélték, és újra indult a garancia. Igen?? Hol itt a hiba? Valószínű volt egy hibás szériás beszállítás belőle. Nem itt siránkoztam, hogy milyen sz@r, hanem a szervizhez fordultam. Te meg itt siránkozol. Ahelyett, hogy a hibás órát cseréltetnéd... Képzeld az 1 éves VW touranom meg már 7x volt szervizben garanciális hiba miatt, és ott a garminnal ellentétben még csak kedvesek sem voltak, asztalt kellett csapkodni. Az egy 10M autó. Mindenki sz@rt gyárt. Csak van, akinek normális a supportja, van akinek kritikán aluli. Ezért annak ellenére, hogy a Garmin is hibás volt, még fogok garmint venni. VW meg soha többet!

    A világon mindenhol 1 év a szavatosság, ez alól Magyarország kivétel, itt ugye bizonyos termékekre két év. A Garmin 1 évet ad, de ha bizonyítható, hogy a hiba a gyártásból eredő, akkor egy éven túl is cserélik, mert ekkora értékű műszaki cikkre 2 év szavatosságot ír elő a fogyasztói törvény, csak ugye a második évet neked kell bevizsgálással bizonyítani. De a Garmin ezen sem szarozik, barátom Fenix HR óráját majd 2 évesen számoltak be teljes áron egy Fenix 5be, mert a hiba egyértelműen gyártásból fakadó volt.
    Ha részletes tesztre vágysz, ne egy mobilos oldalon keresd, ahol inkább, mint okosóra van tesztelve, hobbi sportoló részéről, menj a 4K runner, Vagy DCRainmaker oldalára.
    Nem vagyok se grammar Nazi és kvára nem érdekel, mikor regisztráltál.
    Ha 41 vagy, és korábban írtad, hogy a nyugalmi pulzusod 50 körül van, akkor módosított formulával számolva (Karoven) is 179!!! a maximális pulzusod, azt N befolyásolja a nyugalmi pulzus, csak a zonaid lesznek máshol. Szóval neked a 202 akármit mondasz, kifejezetten veszélyes!! Még percekig is! Verseny szintén még nincs egészséges szív, a versenysport nem egészséges! Kötekedhetsz ezen, én meg orvos vagyok, hidd el értek hozzá...
    A másfél éves óráddal is fáradj be a Navi Gate-hez, szerintem mondanak rá megoldást, akár teljes árban is cserélik.

    Miközben én egy terméket fikázok?? Kapásból bekóstoltad a cikk íróját! Rossz helyen vagy, neked valami élsport oldalon kéne cikket olvasnod. De ha ekkora verseny ember vagy, miért egy arra alkalmatlan csuklós pulzusmérőtöl vársz csodát?? A mellkas pánt való az élsport mellé. Ahogy vérnyomást sem merünk csuklós eszközzel.

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák