Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz cskamacska #32 üzenetére

    Ez így van, én is kipróbáltam már kétféle valódi 5.1-es fejhallgatót. A legnagyobb problémám az volt velük, hogy a megszokott mély hangok hiányoztak. Ezért visszaálltam 2.0-ra. Persze ez szubjektív vélemény, de nekem nem jött át a hangminőség rovására a valódi térhangzás fejhallgatónál.

    (Sajnos nincs pénzem a legdrágább cuccokra, de a fejhallgatókból általában a középkategória alját próbálom beszerezni. Számomra a legfontosabb a frekvenciatartomány, hogy ne csak beállítható legyen a mély-közép-magas tartomány EQ-val, hanem a hardver is meglegyen hozzá. Ezért már egy ideje csak Hi-Res Audio fejhallgatót veszek, ami kapható elérhető árkategóriában is.)

    A hozzászólásokra is reagálnék, mert itt sokan azon fennakadtak, hogy a H6 csak viruális térhangzású. Ezt nem értem, hogy miért ezen van a hangsúly, hiszen létezik egy tucatnyi valódi 5.1 és 7.1-es fejhallgató, azon kívül az összes kapható gamer fejhallgató virtuális 5.1, 7.1. Szóval emiatt kár bántani a creative termékét, mert ő csak egy a száz gyártó közül.
    Akik nem naprakészek a Creative cég termékeiről, azoknak említem, hogy ebből már létezett a H3,H5,P6,H7 verzió is. A H6 viszont már az RGB Lighting irányt képviseli. Aminek annyi értelme van, ahogy előttem is írta valaki, hogy ma már szinte az összes gamer streamel. Nem biztos, hogy ettől magasabb lesz a nézőszám, de hát ebbe az irányba tart a világ. Engem sem érdekel az RGB, de ettől még a gépemben több hardver is van, amin bekapcsolható lenne. Sok gamer ajánlja a creative fejhallgatóit, szóval nem lehetnek rosszak. Viszonylag nem is drágák. Például én kipróbálnám egy ilyennel az SB hangkártyámon elérhető Scout Mode hangzását. Gondolom saját termékén jobban kihasználható.

Új hozzászólás Aktív témák