Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • USERCONTENT

    tag

    Kövezzetek meg, de nekem ez jobban tetszik, mint a sima Note. Azt telefonnak vettem volna, de a méret eltántorított, én sem akartam egy táblát a fülemhez emelni, a headset-et meg sosem szerettem. A tollas dolog viszont nem rossz, sok esetben tudnám használni.
    És még ehhez jött, hogy azért tablet-et is szívesen vennék a mobil mellé videók nézésére meg játékra (tehát pusztán szórakozásra), de így most a kettő "egyesült" (Note S-pen és egyéb feature-ök + multimédia tablet). Bár így ki kell békülnöm a céges okos-telóval, ha azt nem veszek mostanában.

    Ez így visszaolvasva egy picit reklámszagúnak tűnik, de én is meglepődtem, hogy mennyire tudnám ezt használni (az elején érzett és általatok is leírt szkeptikusság ellenére).

    Persze ha szarul működik a valóságban az, ami az animáción megy, akkor szintén felejtős :).

  • USERCONTENT

    tag

    A sok hasonló termékre meg azt tudnám elképzelni, hogy a Samsung-nál nincs olyan központosítás és egységes, tervezett elképzelés, mint Apple-nél. Indult egy Note-project, függetlenül mindentől, és most ők kitalálták, hogy legyen egy 10.1-es Note, amit a 10.1-es tablet csapattól némileg függetlenül csinálnak (külön büdzsé, tervezés, néhány közös ponttal), de mégis megkapták a pénzt rá a korábbi siker miatt. Szerintem a menedzsment egy percig nem gondolkodott ilyeneken, hogy hát ez pedig ugyanaz, meg összetévesztik majd, stb...

  • USERCONTENT

    tag

    válasz tibi683 #14 üzenetére

    Nekem mindig is a minimál-design tetszett, és hát elég sokaknak, ld. Apple sikeressége. Az tényleg egy képernyő négy legömbölyített sarokkal, plusz ívek, asszimetria és minden nélkül. Nem tudom, hogy egy tablet-et (vagy minimalista okostelefont) miért és hogyan lehet ettől eltérőre tervezni. Sony X-peria pont azért nem tetszik, mert asszimetrikus, ugyanez igaz a Nokia-ra is. Sajnálom, hogy a világ olyan, amilyen, hogy ilyenekért pereskednek, én ezt olyannak gondolnám, hogy a kereket anno levédetik, és a többieknek most egy kicsit szögleteset kellene gyártani, mert a teljesen kerek kerék csak VW lehet mondjuk...

Új hozzászólás Aktív témák