Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz NathanCullen #147 üzenetére

    Jó, ne szó szerinti értelemben vedd, de valami ilyesmi lenne a lényege :) Amit még olvastam pl, hogy képernyőmentést készít az adott felületekről, és ha mondjuk váltasz köztük, pl. visszalépsz a kezdőképernyőre, akkor először az elmentett képet tölti be és az után csak a tényleges képernyőt. Persze ne (tized)másodpercekre gondolj, és a konkrét működést sem tudom úgy leírni mint a cikkben volt amit olvastam, de azért a proci még mindig gyorsabb mint az ember, míg áthelyezi az úját egyik helyről a másikra :).
    Gondolom ott sem tart mindent a memóriában állandóan, ha pl. egy izmosabb játékból kilépsz akkor azért újra fel kell építenie a kezdőképernyőt és az idő, és ha ilyenkor az elmentett képet tölti be először, és az 'alatt' építi fel a tényleges kijelzőt akkor azt már nem látja az user, csak azt, hogy 'milyen smooth'. De gondolom itt sem másodpercekről van szó, csak épp nem látni ha lagzana. És az az idő, amíg a középső gombról átteszed az ujjad egy ikonra (mert gondolom te sem századmásodpercek alatt csinálod ;) ), már bőven elegendő arra, hogy minden 'ott várjon' ahol kell.
    Nekem legalábbis ez jött le az utánolvasásokból.

    Valami hasonlót már az ICS is csinál, ha hosszan nyomod az S2-n a középső gombot akkor kiadja egy kis látványos listában a használt programokat előnézeti képekkel, amik között lehet váltani. Ez főleg kameránál 'érdekes', ott látni hogy pillanatképet készít, mert láttam már az előnézeti képen lábakat, plafont, stb, ahová éppen irányítva volt a telefon mikor progit váltottam.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák