Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lathronos

    őstag

    A futárszolgálat mindig zsákbamacska. Elég egy rosszul rögzített csomag ami elszabadul szállítás közben, vagy az úton egy jó nagy gödör amibe az autó belehajt és vége. Na meg a futárok is olykor 5-6 csomagot raknak egyszerre a csomagtartóba, csak egy essen ki a kezükből... Továbbá ha siet és a sárgáról pirosra váltó lámpánál tövig nyomja 50 km/h-nál a féket, vagy már a gyártó raktárában megsérül a termék, és még sorolhatnám hosszasan azon okokat amiért a személyes vásárlás jobb befektetés. Ezért értékes dolgot üzletben vásároljunk és a helyszínen(amennyiben erre adott a lehetőség) próbáljuk is ki. Tudom, sokan vannak akik pl. vidéken laknak esetenként akár 100 km-re a legközelebbi plázától, de inkább a ráfordított idő és útiköltség legyen a veszteség mint a termék teljes vételára(ami 100.000 Ft vagy afelett már gondolom senkinek sem elhanyagolható aprópénz). Ha pedig nagy a termék, és más lehetőség nincs, még mindig jobb a posta szerintem. Lehet, hogy 1-2 héttel tovább tart, de legalább nem törik össze a terméket(na persze ott is vannak balesetek, de nem ilyen sok mint a GLS-nél). Bár szerintem úgy fociznak a csomagokkal mint Jim Carrey az Ace Ventura 1. részének elején.

    [ Szerkesztve ]

    Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

Új hozzászólás Aktív témák