Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ahogy nézem ez célját szolgálja, azaz kaját készít. Bár nekem nem kellene plusz még egy gép, kicsi a konyha meg ugye ennyi pénzből elég sokáig kajálhatnék. Mosogatást meg elintézi a mosogatógép, tény hogy több az edény de nekem belefér.

    Ugyanakkor levest/krémlevest/főzeléket akár ki össze tud dobni, gyakorlatilag szó szerint bele kell dobálni mindent azt tekerni a tűzhelyen hogy ne forrjon fel meg kavargatni néha, de a lényeg az hogy közben lehet kóstolni saját ízünk szerint készíteni. Kezdő háziasszonynak ott van Horváth Ilona féle könyvek, retró igen de mai napig megállja a helyét és tényleg alapokat megtanít.
    Én saját magam tanultam sütni/főzni és az eddigi vélemények szerint állítólag jól. Kedvenc konyhai eszközöm (igen férfiként is lehet olyan) a kukta, igaz ízesítést nehéz benne eltalálni tekintve hogy nincs esély menet közben kóstolásra de brutálisan lerövidíti a főzési időt. Vicces de recepteket sem követem csak megnézem/végiggondolom nagy vonalakban milyen alapanyagok kellenek.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák