Új hozzászólás Aktív témák

  • dubplate89

    csendes tag

    válasz Angel1981 #213 üzenetére

    Egy erős, kiegyensúlyozott nő, aki tisztában van vele mit akar, nem néz el semmit. El jön az a z idö is, amikor elkezdenek elnézni dolgokat (elég hamar), sokukat megtöri a koruk. Addig könnyü gögösen nagy elvárásokkal járni, amig jol nézünk ki, fiatalok vagyunk. Ebböl az idöszakbol a nöknek jóval kevesebb jut, mint a férfiaknak, söt, nekünk a kor még jol is all. Én 1oo%ig megértem a nöket, akik igy gondolkodnak, mivel az egész életükhöz képest nagyon rövid ez az idöszak, és a lehetö legjobban akarjak kihasznalni az adottsagaikat. Küzdeni kell értük, és élvezni kell a küzdelmet, hiszen ez teszi igazan férfiva a férfit, nem az (amit a hugom utobbi 3 kapcsolatan is latok), hogy a nö udvarol a férfinak. A nök genetikailag az erös egyedekhez vonzodnak (megjegyzem nök, nem tinilányok, nagyrészük nem tudja mi az a tesztoszteron, majd a masodik X-ben -jobb esetben- megtapasztalja). Nem vagyok a végletek embere, ne skatulyázzatok be azért amit irok, de ez genetika, igenis kell az a tesztoszteron, még ha nem is úgy tünik a mai világban. Ráadásul nem csak a nők szemében nősz nagyot, hanem a saját magad önbecsülése is nagyban meg fog ugrani, amikor olyan dolgokat bevállalsz, amit előtte nem "mertél" volna. Lehet itt önsajnáltatni, meg elkönyvelni magad "vesztesnek", viszont lehet élni is.

Új hozzászólás Aktív témák