Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz hallador #79 üzenetére

    Most már késő van ahhoz, hogy válaszoljak rendesen, de ezekre mondj értelmeset:

    - miért jobb egy gyári beépítőkeret, ahelyett, hogy vékonyabb lenne, és lenne benne mondjuk 2 hdd hely
    - szóval szerinted 2 rendes méretű SSD szükséges egy gépbe, nem elég egy normál meg egy m.2? Ez elég fura, hisz te jöttél az 1TB-os SSD-del, úgy gondoltam az elégséges (és az még mindig 1 hely a kettőből...)

    Az akku témához csak annyit tennék hozzá, hogy 50 Wh-val is elég szépeket lehet menni, a HP külső megoldásával pedig 110 Wh-ád van, extra igényekhez.

    Véded itt ezt a gépet, aztán te is oda lyukadsz ki, hogy jobb, mert olcsóbb. Akinek a munkájához hozzá tartozik az is, hogy meg kell jelennie valahol, az amúgy sem ezt fogja venni, mert ezzel nem épp a legjobb megjelenni...

    Részemről off, nincs kedvem tovább erről vitatkozni, úgy gondolom eléggé kiveséztük a témát, én csak azt próbáltam volna elérni ebben a vitában, hogy kicsit objektívebben próbáld szemlélni ezt a gépet, és ne pedig minden (lemaradott) tulajdonságából valamiféle vélt "előnyt" kovácsolni.

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Új hozzászólás Aktív témák