Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Az az RJ45 mennyire lehet tartós. A HP által bevezetett rugalmas RJ45-től féltem, de ezzel nem volt gond, egy törésről hallottam, de az valami más miatt lehetett, így nem törik el megerősített műanyag, gyári hibás még lehetett.
    Ez viszont eléggé furcsa megoldás, ezek szerint nem számítanak már kábeles internet folyamatos használatára, ezzel a modellel.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz QwErTy42 #7 üzenetére

    Igen, mert ezek a processzor, le csökkentett sebességgel, és igen alacsony mag és szál sebességgel rendelkezik, ha magsebességben nézem a 7200u 10 % a 7600u 20 - 25 % al gyorsabb.
    4/8-as processzor 15 wattos tdp-vel rendelkezik, ennek megfelelő sebességgel.

    Az intel szerint:
    pl egy 8250u esetében
    - TDP 15 W
    - Configurable TDP-up Frequency 1.80 GHz , Configurable TDP-up 25 W
    - Configurable TDP-down Frequency 800 MHz , Configurable TDP-down 10 W

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz emvy #10 üzenetére

    [link]

    A notebookcheck szerint azért nem mindenhol.

    Itt egy ultrabookreview teszt ami értelmesebb, de egy szálra vetítve, csak ott gyorsabb, ahol ki is használja a program a turbo boostot, de azért én nem jelenteném ki. Egy HQ-s i5-nél csak itt ott gyorsabb.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz emvy #10 üzenetére

    Persze az egyértelmű, ha választani kellene, akkor nekem is a 8350 vagy 8650-es kellene, ha majd megjönnek az üzleti gépekbe. Főleg mert virtualizálok, és ahhoz nem a sebesség, mint inkább a több szál kell.

    Egyrészt nem annyira fogok vitatkozni veled, főleg mert a másik linket "elfelejtetted" megnyitni...

    A másik, hogy ezt már nem linkelted be :

    de egy szálra vetítve, csak ott gyorsabb, ahol ki is használja a program a turbo boostot

    A másik, hogy igen túloztam, de attól nem kell még mindenképpen bebizonyítani, hogy neked van igazad, mert ezek egyelőre szintetikus programok, amik a való világban max irányadónak jók, szóval ez alapján is egy szálon gyorsabb a egy 7600u, mivel itt a 7500u is az, szóval a 7600u szinte biztosan az.

    A másik, hogy magyarosan egy oldalt nézünk, amivel "nekem" van igazam na erről leszoktam az elmúlt egy két évben, szóval részemről, nyugodtabb is vagyok, szerencsére.

    Sem időm és egyre kevesebb türelmem van a magyarokhoz.

    "Igazad van"

    Szia.
    :)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák