Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz emvy #10 üzenetére

    Persze az egyértelmű, ha választani kellene, akkor nekem is a 8350 vagy 8650-es kellene, ha majd megjönnek az üzleti gépekbe. Főleg mert virtualizálok, és ahhoz nem a sebesség, mint inkább a több szál kell.

    Egyrészt nem annyira fogok vitatkozni veled, főleg mert a másik linket "elfelejtetted" megnyitni...

    A másik, hogy ezt már nem linkelted be :

    de egy szálra vetítve, csak ott gyorsabb, ahol ki is használja a program a turbo boostot

    A másik, hogy igen túloztam, de attól nem kell még mindenképpen bebizonyítani, hogy neked van igazad, mert ezek egyelőre szintetikus programok, amik a való világban max irányadónak jók, szóval ez alapján is egy szálon gyorsabb a egy 7600u, mivel itt a 7500u is az, szóval a 7600u szinte biztosan az.

    A másik, hogy magyarosan egy oldalt nézünk, amivel "nekem" van igazam na erről leszoktam az elmúlt egy két évben, szóval részemről, nyugodtabb is vagyok, szerencsére.

    Sem időm és egyre kevesebb türelmem van a magyarokhoz.

    "Igazad van"

    Szia.
    :)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák