Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Mr.Csizmás #71 üzenetére

    Lehet, hogy igazad van, nem értek hozzá, de a címet olvasva én is más árra gondoltam, és a pofám leszakadt, amikor megláttam, hogy ez az alsóházinak mondott termék mennyibe kerül.
    Nem éppen egy olcsó hobbi ez sem.
    Ha vennék is a népek tömegesen, mert jó dolog, ennyiért akkor sem fogják megvenni, hogy a nyaraláskor, meg a családi ünnepeken ellőjenek pár tucat képet évente.

    Természetesen aláírom, hogy egy fényképező jobb képet csinál, mint egy mobiltelefon, de a tömegeknek nem mindegy, hogy mindezt mennyiért teszi a szolgáltatótól 20 évi részletre elhozott telefon mellé.

    Én is gondoltam már rá többször, hogy veszek egy jó (kevésbé sz@r) gépet, de gagyit nem akartam, annyit, amennyibe meg került egyszerűen nem ért meg nekem. Ezért vettem egy Panasonic DMC-FT5 készüléket. Értem én, hogy képminőségben elmarad ezektől a gépektől, és naplemente után már nem is fény képeket csinál, hanem sötét képeket de a telefonnál, még mindig jobb szerintem, strapabíró, nem kell félteni, ha beesik a sós vízbe és töredékébe kerül egy komolyabb gépnek. Szóval nem feltétlen az igénytelenség vezérelt, hanem próbáltam az ésszerűség határain belül maradni, hisz se nem hobbim a fotózás se nem a kenyérkeresetem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák