Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZollR

    tag

    válasz AusWolf #4 üzenetére

    Ugye ezt a sok bullshitet amit összehordasz, te sem hiszed el?

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz AusWolf #8 üzenetére

    Nézd, ha baromságokat írsz ne haragudj, nem foglak megdicsérni érte. Hívhatod ezt véleménynek én továbbra is bullshitnek fogom. Mint ahogy ha a gyerek az asztalra szarik, mondhatod hogy ajándék - elfogultságod miatt - de az továbbra is szar.

    Kérlek kivonatolom a bullshiteket hogy jobban értsd:
    "Nemzetbiztonság" - aha, szóval minden, ami a kormány ellen irányul. Miért is félti ennyire a kormány a hatalmát? Talán mert nem is igazi kormány, hanem csak egy bűnbanda, aminek a célja a fogyasztói társadalom, és a nemzetközi cégek rabszolgáivá tenni minket?
    Nem a kormány félti a hatalmát, a hatalmát a lakóitól kapja, akik megválasztják. A megfigyelés pedig - ha olvastad a cikket - idegen országok ellen irányult. A cikk nem US állampolgárok ellen indított megfigyelésekről szól.
    Szólásszabadság - persze, amíg nem sérted az elit érdekeit. Ha tényleg olyan fényes, felvilágosult demokráciában élünk ahogy azt sokan hiszik, akkor hogy van az, hogy szükség van NSA-ra, és társaira?
    Azért van nemzetbiztonságra szükség, hogy a nemzet biztonságát szavatolja... huh ki gondolta volna. Vagy a robbantásos merényletek, a 9/11, a londoni metró áldozatai nem számítanak a nemzethez, az ő haláluk járulékos veszteség? Na az ilyet hivatott a nemzetbiztonság megakadályozni.
    Hogy van az, hogy ezt a demokráciát akár fegyverrel is rá kell erőltetni az egész világra? Ha tényleg annyira jó lenne, akkor mindenki magától döntene mellette, nem?
    Ki akar kire fegyverrel valamit rákényszeríteni? Egy lehallgatási botrányról beszélünk. Ha nem akarsz demokráciában élni, nem kötelező, költözz ki Afrikába, ott megtanulod milyen a kartellek és a hadurak világa. Engedd meg, hogy mi nem túl okos emberek maradjunk a demokráciánknál, még akkor is ha ezt a demokráciát néha idézőjelek közé kell tenni.
    Nagyon szeretik az amerikaiak eposzi hősöknek és hollywoodi jófiúknak hinni magukat, pedig csak egy imperialista nagyhatalomról van szó, pont olyanról, mint a Római Birodalom annakidején. A rómaiak is elhitték, hogy a világuk örökké állni fog, és tessék... Remélem, most sem lesz ez másképp. Semmi kedvem az Ember Tragédiájából (Madách) ismert falanszterben élni.
    Ezen nincs mit kommentelnem, egybefüggő bullshit a Vasemberről meg Julius Cezárrról, aminek egyáltalán semmi köze sem a témához, sem pedig érintőlegesen sem kapcsolódik hozzá. A mai világfelfogásunknak semmi köze sem a fantasyhoz sem a római birodalomhoz, vagy ha látsz párhuzamot kérlek fejtsd ki. Kíváncsi vagyok miben hasonlít Amerika egy politeista, rabszolgatartó, zsarnokoskodó, kizsákmányoló, gőggel és hatalomvággyal átitatott, a legalsó szintekig korrupt világgal (Róma).
    Elnézést, kicsit elkanyarodtam a témától.
    Saját magad is elismered, hogy "kiengedted a gőzt" akkor nem értem, hogy miért fáj neked ha valaki rásüti a kommentedre, hogy agyatlan fröcsögés.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz MageRG #40 üzenetére

    Spartacust, a pizzát, a Barilla tésztát adták :D
    Visszatérve a dologra, az elsőt osztom, a másodikat nem. Az emberek manapság öszántukból mennek (vagy szöknek) Amerikába egy jobb élet reményében, ami azért nem hasonlít a Római Birodalmas rabláncos verzióra.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz Rickazoid #42 üzenetére

    Azért elég nagy csúsztatásokat hordasz itt össze:

    Ma is vannak szabad emberek és rabszolgák is, csak előbbieket vezető politikusoknak, cégvezetőknek, gyárigazgatóknak vagy nemeseknek hívják, utóbbiakra a segédmunkás vagy betanított munkás kifejezés a használatos (bár sokan vannak egyéb címek alatt is, még vezető címmel is, mint művezető egy bárgyártó cégnél - pont ahogy voltak az ókorban is a társaiknál jelentősen jobban élő rabszolgák)
    Nem látok rabláncon ténfergő korbácsolt embereket. Te igen? Érdekes te a vezetőket hasonlítod a "római polgárhoz" a dolgozót pedig a "rabszolgához". 2 dolog: a vezető nem véletlenül vezető. Azért mert okosabb, talpraesettebb, jobb valamivel a társainál. Azok akik a betanított munkások azok ezt az életet ŐK MAGUK választották, akkor amikor megalkudtak a sorssal és elfogadták létüket. Olyan ugyanis nincs, hogy nem lehet vagy nem tellik rá, csak lusta megalkuvó ember.

    ma csak azért nem kell "begyűjteni" és láncon fogvatartani őket (minket), mert annyira nincs más lehetőség az életbenmaradásra, hogy önként vállalják az emberek, hogy csak azért dolgozzanak, hogy másnap is mehessenek dolgozni. Jellemzően ők a többség azok közül is, akik az USA-ba mennek jobb élet reményében. Ők ráadásul nem csak önkéntesek, de vakok is, ha ezt nem tudják.
    Magyarországon lehet, hogy így van de most az Államokról van szó. Egyébként is ha ez a véleményed az ország helyzetéről miért vagy még Magyarországon? Az államokban egy takarítónő vagy nanny (jellemzően ezt végzik mexikóiak) családtól függően $1500-2500 között keres. Én ezt nem látom annyira éhbérnek. Ez a magyar átlagbér 4-5x-öse, és az árak általában 1.5x-2x-esek ott. Ez azt jelenti, hogy egy átlag magyar 2x vagy 3x rosszabbul él mint egy mexikói bevándorló.

    Bár vannak láncok ma is, hitelnek hívják, ami manapság gyakran életre szól, csak a hitelező jogutódja változik időnként.
    Ki vette fel a hitelt? A hitelezett, és nem a hitelező. Nem volt kötelező felvenni. Saját felelősségére önszántából vette fel a hitelt a jóember, aztán most sír, hogy erős a rabiga? Fel kéne nőni és tudni, hogy mire telik, és meghúzni a határt.

    Hogy újra van definiálva minden nem jelenti azt, hogy ne ugyanaz lenne a helyzet: a (nem etnikai értelemben vett) kisebbség él meg nagyon jól a többség munkájából, akik nélkülöznek.
    A Római Birodalommal ellentétben itt nincs kőbe vésve a határ kisebbség és többség között, a te szemléletedben haszonélvezők és kihasználtak között. Szorgalommal, kitartással és tudással igenis fel lehet kerülni, ha nekem sikerült, akkor nem igaz az állítás, hogy ki van zsákmányolva a többség, maximum lusta / buta / tehetetlen ahhoz, hogy változtasson a sorsán.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz Diopapa #44 üzenetére

    Ez gondolom nekem szólt. :)
    Ha olvastad a kommentemet én is "lentről" kezdtem egyáltalán nem tehetős sorból származom - ellentétben azzal ahogy gondolod - és kaviárt 22 évesen ettem először.
    2 dolgot mondanék:
    - Amikor életed végén lehunyod a pilládat: senkit sem érdekel, hogy milyen körülmények között éltél, csak az, hogy hogyan emlékeznek rád, hogy mit tudtál letenni az asztalra.
    - Egész életemben azok az emberek akik szerinted "gyerekkorukban aranykanállal ették a kaviárt" motiváltak arra, hogy minél előbb kilépjek az önsajnálók, - lordfreyr szerint - "rabszolgák" sorából. Sikerült, ez az én érdemem, és anyámé aki 3 éves koromtól egyedül nevelt és embert faragott belőlem, nem pedig egy "megmondót" aki rögtön reflektál egy kommentből a másik anyagi, szociális és társadalmi helyzetére.

    Természetesen gondolj amit akarsz rólam, vagy arról aki éppen a szomszédban él és jobban megy neki, de véletlenül se menj oda hozzá és óvakodj attól hogy megkérdezd, hé szomszéd ezt hogy csinálta. Inkább mondd neki hogy milyen egy ócska alak, és könnyű neki hisz "gyerekkorában aranykanállal ette a kaviárt"! :)

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz Rickazoid #46 üzenetére

    Bocsáss meg a szemellenzős ember nem én vagyok. Ha az állam, a környezet, a helyzet nem teremt valakinek élhető világot, az pedig megalkuszik a helyzettel és nem vált / lép le / tesz valamit, NA AZ a szemellenzős ember.
    Igenis elmulasztott lehetőség minden olyan alkalom amikor nem tanulsz, képzed magad, építesz kapcsolatokat, vagy szocializálódsz. A hozzád hasonlóknak fel kéne fognia hogy véget ért a szocializmus, és az állam bácsi nem gondoskodik rólad, nem oldja meg a problémáidat, és nem segít rajtad. Egy valaki segít rajtad, vagy oldja meg a problémáidat, és gondoskodik rólad: TE MAGAD.
    Ha te ezt nem látod, akkor sajnállak.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz Diopapa #48 üzenetére

    Nem vagyok szociálisan érzéketlen.
    Bejött az élet, de úgy gondolod véletlenül? Az a szó hogy véletlen nem létezik a való életben, a dolgok az emberrel okkal történnek. Van akinél ez várat magára, de alapvetően aki odateszi magát, kilép a szürkeségből. Okkal léptetik elő a munkahelyén azt aki 2 nyelvet beszél, azzal szemben mint aki nem tud nyelveket, okkal fog könnyen munkát találni az aki jó kapcsolatot ápol más emberekkel, azzal szemben aki egész szabadidejét a diszkóban vagy a kocsmában tölti.
    Empátiáról: empátia van akkor amikor valaki a helyzet áldozata, de akkor nincs amikor a saját lustasága / alul-képzetlensége / megalkuvásának áldozata.
    Léptem nyomon az hallottam / hallom a dolgozóktól, hogy "keveset keresek".
    Amikor azt tanácsoltam, hogy menjenek:
    - vállaljanak hétvégi munkát,
    - tanuljanak nyelveket,
    - keressenek máshol (akár külföldön) állást,
    azok a válaszok jöttek, hogy:
    - én szombaton meg vasárnap nem dolgozok, mikor fogok pihenni akkor??? ,
    - én 35 éves vagyok, nem fogok visszaülni az iskolapadba,
    - én nem megyek el idegen országba, hogy aztán én legyek a rabszolga.

    Nézz szét magad körül, kérdezd meg az embereket igen hasonló válaszokat fognak adni.
    Pedig, nem kell életed végéig hétvégi munkát vállalnod, nem kell évekig nyelvet tanulnod, és 2-3 év alatt külföldön is megveti magát az ember és nem kell szar munkát csináljon ha van már hely~ / emberismerete.

    Ezek után kérdem én mire kellene empátiával lennem? Arra aki lusta, nem tanul, és beletörődik? Elhiszem, hogy akad egy-két kivétel, de 100 átlag magyarból aki siránkozik, hogy keveset keres / szar az élet 92-93 biztosan ilyesmi válaszokat ad.

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz Rickazoid #51 üzenetére

    Saját magad írod:
    "Egyszerűen egy rosszul elosztott erőforrásokkal gazdálkodó világban nem mindenki kapja meg, amit akar, csak pár szerencsés éri el, aki jókor van jó helyen."

    Nem, nem szerencse kérdése, hanem kitartásé, tanulásé, és kemény munka eredménye. Amíg azt hiszed hogy ez szerencse kérdése tévúton jársz, adja Isten, hogy öregkorod előtt ébredj rá, hogy ez NEM SZERENCSE KÉRDÉSE. Az allegóriáddal élve, akik a csónakban vannak, netán a jachton okkal vannak ott. Biztosan van egy-két potyautas, de alapvetően a természetes szelekció jól működik ebben az esetben is.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz Diopapa #56 üzenetére

    Alapvetően igazad van, de valljuk be az emberek nagy része aki egyik napról a másikra él, nem azért van ilyen helyzetben, mert 6 testvérével együtt elverte őket minden nap az apjuk gyerekkorukban.
    A helyzet viszont nem ez, hanem az, hogy az átlag 20-25 évesek, - mint lordfreyr is - a rendszert teszik felelőssé a sorsuk miatt, a helyett, hogy lépnének valamit. A legrosszabb, hogy az ilyen emberek gyerekei is úgy nőnek fel, hogy azt látják a szüleiktől, hogy mindenki a rendszer áldozata.... ez egy öngerjesztő folyamat, amit nem is tudom, hogy mi tudna megszakítani az egyén felismerésén és tettén kívül.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz AusWolf #58 üzenetére

    Erre csak annyit tudok mondani, hogy ha az USA tényleg az a szent, demokratikus jófiú lenne, aminek vallja magát, akkor a nemzetbiztonság helyett a diplomáciáé lenne a főszerep. Aki tényleg jó, arra senki sem haragszik, annak nem kell terrorista merényletektől tartania.

    Ha valaki nem ért egyet az US kormány döntéseivel miért ártatlan embereket mészárol halálra? Amennyiben gondja van az állam vezetésével miért nem a vezetőjét iktatja ki. Pont ahogyan ezt a középkorban is intézték, megöltek a királyt, herceget, grófot stb. Nem e helyett ártatlan népeket mészárolnak tömkelegével, megnyomorítva családokat, gyermekeket. Szerintem az US igencsak laza kézzel bánt az afgánokkal akik a tálibokat rejtegették, ennél sokkal de sokkal kevesebbért (kamikaze) atomot kapott Japán a II. vh-ban.

    Arra kíváncsi lennék, hogy hogyan tárgyal valaki olyannal aki bombát erősít magára és a tömeg közé fut, pusztán azért mert a népek nem úgy hívják az istenüket, mint ő (amúgy a vallások közötti különbség kb. 10% - mármint muszlim és keresztény között, a liturgiát és a szertartásokat leszámítva). Vagy hogyan tárgyal valakivel aki biológia fegyvert dob a népére (Szíria), nőket és gyerekeket kínoz (Líbia) vagy a tömegbe lövet (Líbia és Egyiptom)?! Ez most egy picit fájni fog - és bár én is osztom hogy olyan nem létezik hogy járulékos veszteség emberélet terén - de azért támogatom a nyugat és az US diktatúrafelszámoló közel-keleti misszióit. 2013 van, az atombomba, az atomrakéták, a vegyi fegyverek, a biológiai fegyverek kora, és 3-4-5 ezer km-re tőlem ne játszanak már cipészekből, tanárokból, pékekből avanzsált idióták isteneset, mert sajnos a "játékaik mellékterméke" nem áll meg az országhatáron.

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz AusWolf #60 üzenetére

    Már kifejtettem. Ezeket az országokat zsarnok idióták vezették, akik azt hiszik/hitték hogy bármit megtehetnek. Olyan dolgokkal kísérleteznek/kísérleteztek amit nem lehet kontrollálni. Az hogy az arab országok láncreakcióját arab tavasznak hívják az nem véletlen. 2013 van, amikor az embereknek (araboknak is) van szabadidejük, - nem pedig reggeltől estig jobbágyok - akiken így elég nehéz uralkodni. Ez a formális és hatalmi rendszer életképtelen a mai világban, még az arabok között is. Menj el Dubai-ba, vagy Abu-Dzabi-ba az alapszabályok nem változtak a muszlimok között, de egy élhető világban laknak ami jobban hasonlít a "többire" mégsem majmolja azt.

    Régen én is azt vallottam, mint te, hogy az egy ország belügye és mi köze van egy másik országnak hozzá. Nos 2013-ban a jelen idő fegyvereinek világában ez már nem belügy. A '80-es években talán az volt amikor országok határain megálltak a konfliktusok, megállt az üldözöttség.

    A terrortámadásos storyt kár feleleveníteni mert tízezernél is több elmélet született, de azt hiszem az öbölháborút nem amerikaiak kezdték, ahogyan a 2003-as iraki konfliktust sem az amerikaik provokálták ki Irakból hanem fordítva. Nem mondom hogy Amerika szent, de semmiképpen sem olyan galád ahogyan azt gondolod.

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz #56573440 #62 üzenetére

    2 dolgot emelnék ki:
    ásd előző pont. tudom hogy fáj, de ha bevonulsz és szétcsapsz akkor mi lesz? semmi. leszerelik a fegyvereket? az összeset? tényleg? nem is volt olyan rég hogy usa kivonult biológiai és vegyi fegyvereket keresni, aztán jól nem találtak semmit.
    Amióta Kadhafi nincs jobb hely lett Líbia? Nem tudom, de nem azt hallom hogy gyerekeket meg nőket kínoznak és ölnek halomra. Bassar al-Aszad is nevetőgázt küldött szét Szíriában ugye? Szerintem nem.

    alapvetően meg ez szerintem nem így van. egy olyan barom vezető sincs, egy elvetemült országban sem, aki atomot robbantana még ha van is. mert tudja hogy abban a pillanatban a földel lesz egyenlő a bolygó, és ha nem, akkor is begyalulják az országát és sóval szórják be 5 méter magasan. még észak korea se annyira barom hogy belemenjen ilyenbe.
    Alapvetően minden ilyen estet komolyan kell venni és a helyzetnél maximálisan fel kell lépni, ahogyan a tűzoltók is minden esetnél rohamkocsikkal vonulnak ki, még akkor is ha a bejelentő egy gyerek. Ezt hivatalból kell vizsgálni, mert egyszer nem veszed komolyan és kész a baj. Olyan embereknél pedig ne tételezz fel intelligenciát, akik úgy vezetnek egy országot, hogy néha írni-olvasni is alig megy. A fanatikus uszítókról nem is beszélnék akik szerint a "tévúton járó hitetleneket minden eszközzel vissza kell terelni a helyes útra".

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz #56573440 #65 üzenetére

    Szerintem én nem wikipédiából fogok idézni hanem a történelemből:
    Az öböl háború végén volt egy tűzszünet-megállapodás, ami lezárta a háborút azzal, hogy Irak elismeri szuverén államnak Kuwaitot, békén hagyja és nem fejleszt tömegpusztító fegyvert továbbá a katonai repüléseit korlátozza. Ezt Irak elfogadta.
    A '90-es évek végén Irak elkezdte leszarni a papíron vállalt kötelezettségeit, fegyvereket kezdett fejleszteni, és kiutasította az ENSZ tömegpusztító fegyverek felülvizsgálatára küldött embereit az országból. Már itt lehetett volna támadni mert ez katonailag már háborús cselekedet. De az US nem támadt. Nem tudom ha a BKV ellenőrt lezavarod a buszról akkor az joggal feltételezi, hogy nincs jegyed és nem akarsz lebukni, legalábbis szerintem....

    Amerika várt még, és úgy gondolta, hogy megoldható békésen a konfliktus, és embargót vezetett be Irakkal szemben, amire válaszként Hussein 500 ezer gyereket éheztetett ki.

    Tehát Amerikai igenis megnevezett indokokat a támadásra. :) Az hogy később kiderült Hussein csak blöffölt a tömegpusztító fegyverekről, nem nem Amerikai hibája.

    Egyébként ha önös érdekeket keresel, akkor egyszerű volt a dolog, Hussein meggyilkoltatta George Busht, ezért a fia George W. Bush megbosszulta.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz panderson #75 üzenetére

    Keményen eltértünk a témától :)
    Én nem vagyok olyan látnok, hogy minden munkahelyen jártam és láttam hogyan mennek a dolgok, nem döntök sorsok és tudások felett, és nem léptetek elő senkit. Nem vagyok olyan ember aki megmondja a másiknak, hogy mihez van joga és mihez nincs. Olyan ember sem vagyok aki a másikra billogot süt. Olyan ember pedig végképp nem vagyok, akinek félnie kellene a magasabb beosztásúaktól. Viszont én olyan ember vagyok aki mosolygott az irományodon. :C

    Azt viszont halkan megjegyzem, hogy a te fogalmazásodban "a búra" csalóka dolog. A két oldalán álló emberek mindig szentül meg vannak győződve, hogy a másik van "a búra alatt"...

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz Diopapa #78 üzenetére

    10 éve "estem ki" az egyetemről és noha multinál kezdtem, és - ellentétben ahogy panderson gondolja - 2 éve a nem kell félnem a főnöktől hogy visszanyal a fagyi, ha érted mire gondolok... :)

    ... nem nem vagyok munkanélküli

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

Új hozzászólás Aktív témák