Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Ez tavaly sem jött be nekik. A Blank Screen meg kifejezetten energiatakarékos :DD. Az amúgy 40W-ot fogyasztó 19"-os LCD csak 27W-ot eszik ilyenkor..:DDD. Bevezetném, komolyan. Ja, és hogy nem kelendő az XP?..hehe..faja a Vista mi?..A rev 2001-es XP-t féltik?..:DDD.

    ...under Linux..
    Geller

  • Geller72

    veterán

    ..vérpistikét zavarja, hogy folyamatosan blank screen van a verdán, netán a jövőben ennél egy kicsit komolyabb (értsd: nem ennyire nevetséges) retorziókat is alkalmaznak majd. Tegyük fel, hogy majd nem lesz hajlandó elindulni a Zixpé a gépen, mert ezzel a kulccsal még Kínában alig fél milliárd gép lesz fenn vele. De Pistike csak játszani akar majd a szintén warez gétáanéggyel. Hát vajon Pistike ezt nem fogja megunni egy idő után és leszarni a WGA-t?.Dehogynem. Kihúzza az RJ45-öt oszt' hali. Lesz egy vinyója, ami OFFLINE hdd lesz.:DD. A másikra meg tesz vmit, ami nem MS termék lesz. Ennyi. Már látom is a torrent oldalak keresőmotorja melletti "legtöbbször keresett szó"..címkefelhő közt a nagy betűkkel kiemelt OFFLINE XP/OFFLINE VISTA linkeket :D.
    Magam is felháborítónak tartom a felhasználó átvágásával de pénzért telepített WIN-t. Azt is elítélem, aki ingyen rakja fel, miközben nem mondja meg a tulajnak, hogy vezzeg, vigyázz, mert ez nem zsír xp ám! Sajnos nagyon sok géppel találkoztam már, aminek a javítása során említettem a tulajnak, hogy MS esetén hozza magával a Win telepítő lemezét...hát asziszed?.:DDD...Mióta van a hologramos lemez helyett TDK szitázotton az XP? :DD..Vagy csak én nem tudok a változásról?..L.O.L. És az emberke váltig meg van győződve arról, hogy neki eredeti szoftvere van, telepítő cd-vel..hja'.:D..azokata gömbölyű szemeket, amiket ilyenkor produkálnak..ha megmondom, mi a pálya, és hogy milyen szinten vágták át őket...szégyen..

    ..under Linux
    Geller

Új hozzászólás Aktív témák