Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    Továbbra se látom ez mikor lesz jövő. Egészen egyszerűen se technikai se irányítási szempontból. Technikaival az a gondom, hogy a jelenlegi infrastruktúrát egyáltalán nem erre találták ki, se az épületek se a környezetük egy zsúfoltabb régióban nem megfelelőek ehhez. Az irányítás maximum robotpilótával mehetne ahogy írják, de ezt jelenleg kvázi 2 dimenzióban se nagyon tudják megoldani, 3-ban még nehezebb lenne (a repülőknél jó hogy megy, de ott kicsit drágább infrastruktúra áll rendelkezésre nagyságrendekkel kisebb egységnyi területre vetített gépparkra is)

    Én sokkal inkább látom a fantáziát a Musk féle alagútépítésben, azt el tudom fogadni hogy működhet, persze ez is lehet életképes, de hogy több gyártó ezerféle modellje -amire ez piacképes és vásárolható, mitöbb megfizethető alternatíva lesz akadni fog szerintem még pár- flowless kommunikáljon egymással és navigáljon hiba nélkül... Hááát...

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Cifu #9 üzenetére

    Ezzel semmi bajom nincs természetesen, koncepció, puhatolózás, ha nem is lesz belőle termék attól még a fejlesztésből egy pár dolgot át lehet emelni máshova is.

    A gondom azzal van, hogy nem látom magán a koncepción, hogy életképes lenne. Mérnök vagyok, de tudom kezelni az álomvilágot a helyén, ez pedig nálam valahol ott van. Jó meg jó lenne meg ha, de azon túl maga a felvetés több kérdést vet fel mint válaszol meg jelenleg számomra:)

Új hozzászólás Aktív témák