Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz nfsu17 #656 üzenetére

    "Gyerekek"!

    Ma véletlenül vettem észre, hogy előkerült a "browse" gomb. :C :R

    Most nem tudom, hogy mi történt, de elmondom:
    -a sync rendszer nem frissült, mert én nem frissítettem, magától meg nem fog,
    -a mobilom új lett (galaxy s5 >> Mi 9T) 2 hónapja, de akkor nem tűnt fel, hogy emiatt került volna elő a browse gomb,
    -a Pulsar lejátszót használtam eddig (a 2 hónapban), ez alatt sem tűnt fel, hogy ott lenne,
    -pár napja frissítettem a Pulsart...és erre tessék, ott van. Vagyis gondolom, hogy a legújabb program már tudja.
    Azt hittem ez csak amerikai kiváltság, vagy csak Mo-n van tiltva, nem is foglalkoztatott aztán a dolog...és most ott van. :C

    Hogy miért jó ez?

    -mert így lehet a playlistek* közül választani (kedvenc, rock, "barátnő számai", stb.),
    -mert így lehet az előadók közül választani és kilistázza azokat a számokat: pl van ATB előadó alatt 5 db szám...rámegyek, hogy előadó:ATB és már játsza is az 5 számot,
    -mert így lehet látni, hogy egy lejátszási sorban mi lesz a köv. szám címe,
    -mert így lehet látni, hogy az "összes" alatt (pl. 100db szám) mik vannak és listában látod, és ráböksz és már játsza is,
    -és még pár dolog, de most nem néztem rá alaposan, nekem már ennyi is elég.

    Ami kell hozzá ezek szerint:
    -Pulsar lejátszó playről (100% garanciát nem vállalok, hogy mindenkinél működni fog...sőőt, lehet nem is mondtam semmi újat, mert ti már rég így használjátok :DDD )
    -rendesen elkészített mp3 (album, előadó, műfaj stb. rendesen kitöltve)
    *-playlist(ek) a telefonon elkészítve [ez(eke)t látod majd a kocsiban is]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák