Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz waccamár #15 üzenetére

    ezt az utobbi idoben vettem eszre en is. ott lett gyanus, amikor elmentem baratokkal fozocskezni, es utana tele volt minden spanyol es indiai hirdetesekkel, plusz erezhetoen valtozott a feed.

    egyszer ez meg oke lett volna, ketszer talan, aztan harmadik alkalom utan vegiggondoltam, hogy a tobbiek keresesei, az interakcioink es a sajat kereseseim alapjan ez biztos, hogy nem realis. mondom ezt ugy, hogy van relevans data science hatterem. biztos, hogy nem csak pszichologia volt a reklamok alapjan. egyebkent a reklamok meg mindig nem voltak relevansak. gyakorlatilag persze lehet anonimizalt medaadatok alapjan jott ki az eredmeny, csak az anonimizalt metaadat a gyakorlatban meg mindig visszafejtheto.

    aztan letiltottam a google asszisztenst a a telefonomon es megszunt az anomalia. plusz hala egnek Android 10tol van tobb szintu app jogosultsag, az eleg sokat segit. megintcsak, van nemi hatterem a teruleten, szoval kb tudom kod szinten hogy nez ki / mit csinal a beallitas.

    egyebkent fejlodnek az algoritmusok, par eve meg megvolt, hogy megvettem a cuccot, aztan utana meg ket hetig reklamokkal bombazott.

    smart homehoz meg vannak fizikai kapcsoloim.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák