Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waccamár

    senior tag

    válasz 30z.Samu #12 üzenetére

    Ezeket én is próbálgattam és érdekes módon nekem nem dobott be semmit... sőt egyikünknek sem, mert 3-an beszélgettük teljesen random dologról.

    Te mennyire konkrét dologgal próbáltad ezt? Nem lehet hogy az volt, hogy annyiszer frissítettél vagy annyira kerested, hogy megláttad az adott reklámot de az amúgy is ott lett volna, csak nem veszed észre?

    Amikor feladsz egy hirdetést, akkor tudsz beállítani célzást. Viszont nagyon sokan még mindig totál amatőr módon hirdetnek + rossz stratégiával. Ezért van az, hogy tele a fb irreleváns hirdetésekkel, mert egyszerűen nem tudják, hogyan kell használni.

    Az én tapasztalataim alapján egyáltalán nem olyan okos a fb hirdetési rendszere, mint az átlagember gondolja.

    Hogy esetleg lehallgatnak, az különösebben nem érdekel, XXI. század, ha nem a telefonon hallgatnak le, ott a számítógép. Nincs rejtegetni valóm, ha erre gerjednek, hát váljék egészségükre. :)

    Ezzel viszont nem értek egyet. Az, hogy nincs rejtegetni valód, nem jelenti azt, hogy nincs jogod a magánszférád védelméhez. Ha nem érdekel, akkor hajrá, dobj be ide közösbe screenshotot mondjuk az utolsó 5 messenger beszélgetésedről :)

    Az engem nem zavar, hogy hirdetési cégek profiloznak - mert valamennyire kontollálható és értem a célját. De az indokolatlan lehallgatás az más téma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák