Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Ittnemaz #14 üzenetére

    Áremelés?
    Bocs hány éves vagy?
    Én még emlékszem azokra az időkre amikor a rosszminőségü t kábeltv tizen pár csatival 14 ezer forintba kerűlt.....Most meg anyámék mivel nekem nincs tv-m fizetnek 3100 ft 70 vagy mennyi csatiért.
    MMS-t nem használtam soha wap viszont néha igencsak jól jött.Ahogy a mobilinternet is.
    Senki nem szorított fegyvert senki fejéhez.
    Én pl a mobilnetnek hála megdupláztam a havi bevételem mivel sokszor menet közben is tudom intézni az ügyeimet.És mint tudjuk az idő pénz.....

    "sok-sok évig lesznek még crt tv-k és venni is fogják öket."
    Ez az ami nem igaz már manapság is csak mutatóba találsz.Nem mondom,hogy beszerezhetetlen de lassan oda jutunk mint a számitógép alkatrészeknél,hogy a ddr 1 jóval drágább mint a ddr 3 ram.
    "Hd minöség?"
    Pl sportcsatik,egyre több csodálatos természetfilm csatorna,stb.....Van már tartalom bőven és egyre csak bővülni fog.
    "Végy egy öt ével ezelötti számlát ,add hozz az inflácíót mennyivel fizetsz többet? Mennyivel több a villanyszámlád?"
    Ez kb netto baromság ezt nem lehet kiszámolni teljesen mások a viszonyok.

    (#16) daa-raa
    Az a négy csati ami amúgy is lassan feleslegbe megy ha megjelenik országunkban valamikor normális streaming szolgáltatás.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák