Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz vwpolopg #172 üzenetére

    5-6 évig tervezem itt lakni. :))

    Nyugodt szívvel szeretném lakni és majd eladni. Töviről hegyire el tudom mondnai, hogy mi, hol, hogyan.

    Jajj, még egy mai sztori. Azt sem fényképeztem le, de gondolom, hogy elhiszitek. :D

    Én a nappaliban fúrom a dobozoknak a helyét, cimbora (délutáni segítség, mert néha nem egyedül dolgozom), a konyhában a 100x100 kötődoboznak vési a helyét, géppel. Abbahagyja, szól, hogy random lyukat talált a falban. Mondom ok, nyomjad tovább, ne szarozzál. (aki olvassa a topikot tudja, hogy az ilyesmin már nem akadok fenn, találtam már annyi ilyen random lyukat, hogy csak namég. :D

    Végez a véséssel a környéken, viszem a porszívót a portalanításhoz, megnézem a lyukat. Bekukucskálaok. A szomszéd szobája. :D Az egész konyha fal a két lakás között egy élére állított nagyméretű tégla (az egész nincs 10 cm vastag, vakolattal. :D)

    Mondom frankó, jühet a gipsz, benyomtam a dobozt a helyére. Most már azt is eldöntöttem, hogy a felső szekrény nem a falra lesz felfúrva, hanem a galériáról fog lógni. :D

    Minden napra jut egy meglepetés. Legalább sosem unalmas a munka. :))

    üdv, föccer

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák