Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Zirowe #41 üzenetére

    Hát nem tudom, én nem szívesen regisztrálnék fájlmegosztókhoz a saját adataimmal (nincs lenyomozhatatlan bankszámlám, PayPal meg ugyanúgy kiadja felszólításra az adataidat, mint bárki más, legalábbis ha az hatósági, akkor biztos), hogy utána warez tartalmat töltsek le. Anélkül viszont lehet élvezni a 128-256 kb/s-os letöltési sebességet, már ha egyáltalán van elég szabad slot és nem szakad meg a letöltés fél óra elteltével. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb helyen méretkorlát van és több darabban vannak a fájlok, de egyszerre csak egyet tölthetsz le és kell várni negyed-fél órát két letöltés közt. Szóval vagy nagyon jól tudsz keresni és ismered a megfelelő fórumokat is, hogy megtaláld azt a néhány helyet a sok száz közt, ahol épp fent van, amit keresel, egy darabban és a sebesség sincs lekorlátozva túlzottan, vagy a keresett dolgok nagy részét inkább nem találod meg ebben a formában.
    Torrentnél megint csak akkor működik, ha találsz olyan oldalt, ahova nem kell regisztrálni (ahova kell, oda feltölteni is kell, vagy blokkolnak, aztán lehet szórakozni IP-cím váltásokkal, tűzfalakkal és proxy-kal, már ha meg lehet úgy csinálni, hogy ne tudjanak ettől még beazonosítani - gondolok itt arra, hogy lehet proxy mögül nem tölthetsz le, ennyire nem vagyok járatos a témában), de ez megint nem túl gyakori, főleg ahonnan értelmes sebességgel lehet letölteni, kivéve ha angol vagy spanyol dolgokat keresel, arra van egy jól ismert oldal, ahol biztosan fent van és nem baj, ha nem töltesz vissza. Európában azonban nem hinném, hogy ezeken lenne a hangsúly, már ami a teljes kalózipart érinti, csak zenékre az angol lehet a leggyakoribb.
    Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák