Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz bambano #31 üzenetére

    Most komolyan,téged a szolgáltatók pénzelnek?

    Ki is fizetett a hálózat bővítésért?
    Régen még lehetett kapni állami támogatást,utána jöttek a külföldi tőkések BEFEKTETNI,mert befektetés nélkül nem lehet keresni!

    És most pont erről van szó,befektetés nélkül akarnak keresni!

    Én tőlem levarrják a havidíjat,amiért eleve nem azt kapom,amiért fizetek (szerinted miért volt szükség a garantált minimum sebesség bevezetésére?hogy a szolgáltatók ne tudjanak mindenkit továbbra is átverni!).

    Ne hívjanak korlátlannak valamit,ami nem az.
    Ha én tisztában vagyok,hogy mennyi adatot generálok egy hónapban,és nekem korlátlan szolgáltatásra van szükségem,akkor igenis adjanak azt amiért fizettem,amit hirdettek,amivel magukhoz csábítottak,és ne ők döntsék el mi a korlátlan korlátja!

    Akkor legyenek megint korlátolt csomagok,mint régen,nem?
    Persze olcsóbban.

    Ja,a fentebbi felsorolásodból a következő maradt ki:
    fizessen a google és a többi tartalomszolgáltató,cserébe még több hirdetést kapunk majd,sőt,lehet hogy bizonyos szolgáltatások fizetősek lesznek,de te bezzeg fizesd továbbra is az előfizetési díjadat..

    Mindjárt egyébként sajnálni fogom a szolgáltatókat,akik a maximális,ki tudja hányszor 100%-os profit mellett nem tudnak hálózatot bővíteni és sír a szájuk..

    Hát tényleg botrányos!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • azbest

    félisten

    válasz bambano #31 üzenetére

    A te verziód pedig az, hogy a szolgáltatónak az ideális, ha az ügyfelek csak fizetnek de nem használják a szolgáltatást. Ez igaz, persze hogy szeretnének a semmiért is pénzt kapni. De ettől még nem fognak.

    Minken le van írva a szerződésekben és mindenki fizeti a maga részét. A google és a panaszkodó szolgáltatók közt semmiféle kapcsolat nincs.

    Te azt mondod, hogy a google meglopja a szolgáltatókat azzal, hogy komolyabb igényei vannak a tartalmak elérésének. Ezért követelőznek a netszolgáltatók.

    Én meg azt mondhatnám, hogy az internetszolgáltatók pedig ennyi erővel meglopják a google-t, hisz nekik abból van üzletük, hogy a google tartalmat szolgáltat. Ennyi erővel a szolgáltatóktól is kérhetnének pénzt, mert a google által biztosított tartalom miatt van aki megveszi a netszolgáltatást.

    A kettő csak együtt tud működni.

    Ha a szolgáltató irreálisat ígér az ügyfeleinek és ez nem éri meg nekik, ha valóban igénybe is veszik, akkor a szolgáltató hülye.... ha nem tudja kiszolgálni az összes ügyfelet, akkor ne kössön szerződést a teljesíthetőségen túl. Ha sok ügyfelet akar, akkor olyan csomagot áruljon amit valóban képes biztosítani (legyen az adatforgalom vagy sávszélesség korlátos).

    (#46) dajkopali:
    szóval ha sikeres vagyok, akkor a pék majd követelőzhet, hogy 1 milliót adjak egy kenyérért, mert nem tetszik neki, hogy 200 forintért veszem csak meg tőle azt, mikor úgyis olyan sok pénzem van :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák