Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    Az hogy egy bármilyen telefon nem szignifikánsan olcsóbb egy tetszőleges előzetessel, két év hűséggel, mint kártyás csomagban, az egy vicc. Ezek szerint nekik ennyire fontos az, hogy én vagy bárki "hűséges" legyek hozzájuk. Pláne a mai egyszerűen hordozható számok világában ez kb azt az üzenetet hordozza számomra, hogy "kedves" kis előfizetéses csomagot választó vevő, egyáltalán nem vagy fontos a számomra. Továbbá az az érzésem, hogy a közepes és nagyobb csomagokhoz tartozó kedvezmények is elkoptak az évek során, legalábbis régen jobban megérte egy nagyobb csomagot választani egy olcsóbb készülékért cserébe. Manapság inkább azon van a hangsúly, hogy hogyan tud a szolgáltatód belekényszeríteni egy "kamatmentes" hitelbe. Nyilván ez a vevőkör hibája is, de mindenképpen szégyen... :((

    Nem tudom normális ember vesz-e egyáltalán telefont szolgálón keresztül... mert az agymosott tömegek ezek szerint még így is, hisz úgy néz ki jó üzlet. :O

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • macskea

    őstag

    válasz Fall-N #9 üzenetére

    Nem abban kételkedem, hogy vannak-e olyan emberek, hanem abban, hogy a mostanában szokásos havidíj+készülék havidíjas csomagokat megveszi-e bárki, akinek egy csöpp esze van. És a csöpp ész alatt nem azt értem, hogy valaki kivagyiságból bevállal egy telefont "kamatmentes" hitelre, aminek a részleteit a szolgáltató gondosan valamiféle havidíjnak álcázza, hogy jobban bevegye a vevők gyomra. A léleknek jó, a lényeg ugyanaz.

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák