Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz wwenigma #64 üzenetére

    Mocskos tolvajnak nézel minden magyar honfitársadat, aki lopna akkor is, ha megtehetné hogy megveszi?

    Ki beszélt pusztán a magyarokról? Pont arról szólt a kommentem, hogy nem egyértelmű a korreláció a fizetés és a warezolás között, amivel arra kívántam reflektálni, hogy "lekéne állni wazeg" ezzel az ócska csórókwarezolnakpénzesekvásárolnak dumával, mert nem igaz.

    De ha te úgy gondolod, hogy konkrétan a fizetések emelkedésére ill. az árak csökkenésére van szükség ahhoz, hogy a warez eltűnjön, akkor légyszíves határozd meg, hogy egy ember mennyit akar szórakozásra költeni.
    Mert tisztázzuk: itt nem azokról az emberekről van szó, akinek egy darab 5 éves játék is drága 990Huf-ért, és nem is a mágnásról, akinek semmi nem drága.
    Itt a legnagyobb köztes halmazról van szó, akik úgy gondolkodnak, hogy a hűtöszekrényre már kifizették a nagy összeget, a kaja már ingyen terem benne.

    ha értelmes árakon adják a szoftvereket, akkor bizony qrvára meg lesz véve

    Aha, csak ahhoz tájékozódni kell, nem csak felmenni a warezsite-ra. Én meg tapasztalatból mondom, hogy legalább tucat felsőoktatási tanulót világosítottam már fel arról, hogy jár neki a legális oprendszer és irodai programcsomag - mivel ilyennek utána sem néz, a lopás a reflex.

    Mellesleg ha nem árulják értelmes áron a szoftvert, akkor qrvára nem kell megvenni. De nem is kell letölteni.

    De mig ilyen , hozzád hasonló gondolkodásmódú begyöpösödött emberek lesznek felelős helyeken, addig ez nem fog változni.

    Ja, szerintem is szégyenteljes, hogy vannak emberek, akik úgy gondolják, hogy ha valamiért pénzt kérnek, akkor vagy kifizetem, vagy nem kérem.

    Sokkal jobb mentalitás a "csökkentsünk költséget" lopással, és persze csak azért ne a kenyeret lopjuk, mert a warez könnyebb.

    Köszi! Ez a program tényleg megér ennyit, most utaltam!

    Csak kitérő, de ha a cég tökéletesen és boldogan megél abból, hogy mondjuk 5000-ért adja a portékáját, ami neked csak 1490 forintot ér meg, akkor tulajdonképpen miért is kéne árat csökkentenie?

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés