Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz kymco #46 üzenetére

    Anno a trójai faló is ingyenes görög ajándék volt Trójának... jajh ez olyan naiv h ha chrome-t használsz akkor "követnek"

    ha le akar vki nyomozni akár a google FF-en keresztül is megteszi, sőt nem is kell a keresőjküket használnod, elég a BING ;], meghekkeli bárki a gépedet, ha akarja

    egyébként is ha explorert és Binget használsz ott is tuti raktároznak vmit, de pl honnan tudják h te vagy a kisfiad ül épp a gép előtt, sehogy :))

    1. kit érdekel h én vagy te mit nézel a sok százmillió talán milliárd usernél, és ha tudják akkor mi van, semmi, nem fognak beperelni, sőt egy google alkalmazott se fog arra rejszolni h tudja te 09.09.09-én mit néztél épp, pl kerti slagot vettél, vagy fűnyírót

    2. ha titkosügynök vagy használj internet cafét(mindig máshova menj) talán az megvéd ;), nyílvános telefonfülkét és álbajuszt

    nekem sokkal ellenszenvesebb az MS, hisz az a kisemberek pénzéből (is)próbál pénzt kiszedni, míg a google csak a nagyvállalatokat szívja le, én még egy petákot se fizettem a google earth, kereső, google maps, gmail, chrome, youtube és még ki tudja hány ingyenes és innovatív termékéért, sőt! pl álláskeresésnél/iskolaválasztásnál még pénzt is szereztem a kereső segítségével bizony!

    Anno a trójai faló is ingyenes görög ajándék volt Trójának... ha ezt úgy érted viszont h a windows-ba beépülnek, az viszont üdvözlendő hisz a Microsoft monopóliumát próbálja szétszedni, ami csak nekünk jó, hisz ha az ms-nek lesz érdemi konkurenciája akkor talán nem 100K lesz egy win7 ultimate :((( , rohadt Ms! :C

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák