Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz nubu015 #22 üzenetére

    "a száraz paszta miatt melegebb a proci, ezért full load alatt hamarabb kezd trotylingolni"

    OC meg dzsuka hütő kell ehez. Ha alapon járattad és nem dzsuka hütő volt nem nagyon lehetett thtrotlingot előidézni.
    Nem mellesleg rengeteg hiba van minden komplex termékben ilyen alapn aztán minden hibás vhol. Akkor már jobb plda talán a memory hws sebezhetőségek. Azok rendeltetésszerű használat mellett is gondot okozhatnak.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Puma K #6 üzenetére

    Hogy múlik el a "Nyugat" dicsősége, lesz minden megvéve, kirabolva.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz genlog #32 üzenetére

    Erről mindig DPRK és ROK jut eszembe.

    Az egyikre a rosszabb nyugati vonalat "kényszerítették" rá. Így 2020ban a világ egyik leggazdagabb országa. A másikra a "kevésbé rossz" "nem" nyugatot kényszeríteték rá. Így 2020ban a világ egyik legrosszabb helye.

    De lehetne plnek hozni az 1990es NSZK és NDKt is. De akár egy 1989es keu vs nyeut is.

    Annyira azért lehet nem is rossz a világ nyugati (jogállam/emberi jogok/demokrácia...) része?

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz genlog #34 üzenetére

    "Tehát a nyugati gazdagság legitimizálja az elkövetett gaztetteket. Értem."

    Írtam én ilyet bárhol? Ha nem akkor ne add a számba.

    "Vagyis minden leigázó hatalom morálisan a leigázott felett is áll, ha gazdagabb, márpedig általában ez a helyzet. Érdekes szemlélet. "

    Ilyet se írtam sehol!!! Ha mégis mutass rá!!! Ha nem akkor ne hazudozzál dolgokat mások szájába!!! :(((

    szerk: Ez egy forum. Vissza lehet nézni a hszeket. Lehet szóban neked nagyon megy, hogy mások szájába hazudozol dolgokat de itt azonnal elbukik. Amúgy meg veregesd meg a vállad hogy milyen ember vagy.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz genlog #36 üzenetére

    Sehol se hivatkoztam arra, szót se írtam arról, hogy azért mert US gazdagabb volt mint a náci Németország jogában vagy nem volt jogában volt azt elfoglalni. ROKnál sem. Vagy hogy a "leigázó" USnek bármilyen morális alapja lett volna elfoglalni a náci németország, Korea egy részét. Vagy hogy...

    És a sorrend fontos.
    US/"Nyugat" először elfoglata/megszállta/felszabadította a pldaban szereplő ROK/NSZKt és lassan/ígyúgy vmi demokrácia/jogállam/alapvető emberi jogok által jellemzett országok jöttek létre majd lassan de biztosan a DPRK/NDKhoz képest igencsak más dimenzióban került a gdp(ppp). Ha tetszik az egyikben jobb élni mert jogállam/emberi jogok és gazdag vagy a másikban kevésbé. Esetenként sokkal kevésbé.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz genlog #38 üzenetére

    Most a fordítottját csinálod. Nem odaképzelsz vmit ami nincs ott, szavakat adsz más szájába mint korábban hanem kiveszel a mondatomból pár szót és arra reagálsz. Ha tetszik meghamisítod amit mondtam, szavakat hazudsz ki a számból. Ahogy tetszik.

    "Ha a szovjetek rendszere legyőzte volna gazdaságilag a kapitalizmust, akkor most rájuk mondanád ugyanezt."
    Elolvastad amit írtam?:
    "Ha tetszik az egyikben jobb élni mert jogállam/emberi jogok és gazdag vagy a másikban kevésbé. Esetenként sokkal kevésbé."
    Nem. Nem azt írtam azért jobb itt/ott élni mert gazdagabb.

    "Hogy moráliosan és ideológiát tekintve miért rosszabb a Nyugat, mint mondjuk a Kelet, vagy a kínai ún. kommunizmus, nem írhatom le, hiszen a fórum keretei nem engedik, hogy ezt részletesen kifejthessem ugye."

    Van rá millió offtopik, hogy kifejtsd. De akár mehet priviben is. btw nemrég láttam egy kis doksi filmet, hogy 2-3éven belűl megvalósul a totális orwelli 1984 Kínában. Mindened megfigyelik, mindenedről tudni fognak. Pontrendszer. pl Likeolod e a fő komcsi vezér posztjait vagy sem.... Orwell csettintene ha látná megvalósulni a (rém)álmát ami kínában megvalósul. Én elhiszem neked ez a jobb ellentétben a jogállam/emberi/szabadságjogokkal....

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák