Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz genlog #38 üzenetére

    Most a fordítottját csinálod. Nem odaképzelsz vmit ami nincs ott, szavakat adsz más szájába mint korábban hanem kiveszel a mondatomból pár szót és arra reagálsz. Ha tetszik meghamisítod amit mondtam, szavakat hazudsz ki a számból. Ahogy tetszik.

    "Ha a szovjetek rendszere legyőzte volna gazdaságilag a kapitalizmust, akkor most rájuk mondanád ugyanezt."
    Elolvastad amit írtam?:
    "Ha tetszik az egyikben jobb élni mert jogállam/emberi jogok és gazdag vagy a másikban kevésbé. Esetenként sokkal kevésbé."
    Nem. Nem azt írtam azért jobb itt/ott élni mert gazdagabb.

    "Hogy moráliosan és ideológiát tekintve miért rosszabb a Nyugat, mint mondjuk a Kelet, vagy a kínai ún. kommunizmus, nem írhatom le, hiszen a fórum keretei nem engedik, hogy ezt részletesen kifejthessem ugye."

    Van rá millió offtopik, hogy kifejtsd. De akár mehet priviben is. btw nemrég láttam egy kis doksi filmet, hogy 2-3éven belűl megvalósul a totális orwelli 1984 Kínában. Mindened megfigyelik, mindenedről tudni fognak. Pontrendszer. pl Likeolod e a fő komcsi vezér posztjait vagy sem.... Orwell csettintene ha látná megvalósulni a (rém)álmát ami kínában megvalósul. Én elhiszem neked ez a jobb ellentétben a jogállam/emberi/szabadságjogokkal....

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák