Keresés

Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz Morden24 #235 üzenetére

    Tudom, senki nem kerdezte, de azert elmondom.
    Szerintem masok bizalmaval visszaelni eleg goreny dolog, es ha mar lebukik az illeto, siman megerdemli, hogy kideruljon a tobbiek szamara is. Mas kerdes, hogy egy erintett embertol egy szemelyes bejegyzes jobban passzolt volna, de ez tenyleg szigoruan maganvelemeny.
    Az, hogy gamer mikent keveredett bele, gondolom egyertelmu, ha jol remlik le is irta, vagy csak en gondolom ugy, hogy beragott, hogy ki lett teve.
    Viszont ha valamit az ember megir, azert vallalja is kesobb a felelosseget, ne mossa a kezeit, miutan rajon, hogy utolerte a nepharag :)

    Masik, hogy egyebkent ez a tema baromi erdekes, nem a konkretum, hanem inkabb az, hogy a net-bol az idok soran mi lett, mennyire szemelytelen, es mekkora hatalma van, ha azt nezem, mennyi embernek lehet vele az eletet ( talan nem is kicsit ) pozitiv, vagy negativ iranyba befolyasolni. Errol akar lehetne jokat is beszelgetni, mert az eset nemhogy nem egyedulallo, de eleg gyakori.
    Ehelyett szarozas megy vegig, szar a mod, szar az iro, szar az alany, szar a cikk ( tudom, azt en is leszaroztam :D ), tegye fel a kezet az, aki ide beirt es nem szarozott le semmit :P
    Na mindegy.
    Ugy tunik, ma nagyon raerek.

    Assuming Control

Aktív témák