Aktív témák

  • Hasek

    Közösségépítő

    Hmm... Gamer. Ez valamire emlékeztetett: [link]
    Mintha ez a Te egykori reged lenne.

    Kicsit ironikus. Na de hogy félreértés ne essék, nincs baj a dupla reg leleplezésével. Teljesen elfogadható, valószínű Én is megtettem volna.

    A probléma itt, ezzel az írással van. Túlzás. Kőkemény túlzás. Főként tőled. Főként ebben az emelkedett stílusban. Most akkor Én is írjak egy írást a múltadról, hogy hányszor bannoltak és hogy miért? Nem ugyanaz a kategória, de színvonalát tekintve egyezne. - mellesleg mintha tiltva lenne mások fikázása, főként egy írásban/blogban. Szerintem ez pont az.

    Emlékszel arra, amikor meggyanúsítottak, hogy Te kamuzol? Függetlenül attól, hogy igaz volt-e, vagy sem, jól esett? Pedig csak egy szaros VGA-ról volt szó, meg pont az itt is emlegetett anyagi helyzetről, csak fordítva. Most pont ugyanezt csinálod, csak még védekezni sem tud az illető, vagy tud, de már nem fog. Lehet, hogy most az állításnak van igaza, de akkor is. Akkor mintha pont a másik oldalon lettél volna, és pont kőkeményen szidtad volna azt az oldalt(nem az állítás valótlansága miatt, hanem pusztán a tettért), amit most épp képviselsz.

    Üdv. H

Aktív témák