Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Kidus #238 üzenetére

    Van egy olyan tippem, hogy sokszor azért tart "itt", ez a világ, mert az emberek mások problémájával jobban szeretnek foglalkozni, mint a saját portájukon sepregetni. De ez már szerintem túlmegy a fenti csuda cikk határain, úgyhogy leülök :K

    Amúgy félreértés ne essék, szerintem sem mentség rá a szar élet vagy a netes anonimitás, csak éppen túl van fújva ez az egész (Kolombusz)-lufi. Kirakni ezt címlapra és torokra menni a Sherlock Holmes-ozással, spionoskodással meg felelős-kereséssel? Komolyan, mint egy kis mini-magyar valóság.

    Lehet, hogy csak poén, de lehet, hogy tényleg megtörtént - nem tudom -, de régebben volt egy poén arra, hogy a hírekben gyakran milyen szánlamas dolgokat tudnak nagy elánnal beharangozni, így hangzott:

    Túlélte a 10 emeletes gyilkos zuhanást az a kismacska, aki vasárnap délután zuhant ki a lakótelepi lakásból.

    Na, ez a cikk (azaz inkább maga a téma, mert nem konkrétan a cikkíró tehet a dologról) is ilyen. Nagyot próbál szólni, de csak túlhergel egy egyébként 1 hsz-re méltó témát.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Aktív témák