Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz _balázs_ #16 üzenetére

    Autoval nehéz összehasonlítani szerintem.
    Itt az a kérdés ki mennyire igényes ha zenéről van szó. Otthon pl akinek az 5-10k.s hordozható cd játszó is böven megteszi annak tökéletes ez a verba füles is. Neki pénzkidobás lenne cx300-at venni. Pláne hogy egy tesco 5k-s mp3-assal nem is szolna jol a cx300 se. :)
    Aki pedig otthon is a minöségi zenehallgatás híve annak bűn ilyet vennie. cx300(és társai) azoknak éri meg akik tényleg nagyon jo minöségben akarnak zenét hallgatni. És persze van normális lejátszojuk is hozzá. Elöször nekem is iszonyat drágának tünt, de mikor megvettem rájöttem simán megérte. Bármi gondom lenne késöbb vele tuti hogy ugyanezt venném vagy ebben a kategoriában vmi SH-t.

    Kocsi az meg inkább csak a pénzről szol. Szerintem. Legalábbis én elöször azt nézném mennyit szánok rá aztán meg azt hogy annyiért melyik a legjobb számomra.
    Füles meg kisebb kiadásoknál meg azt hogy milyen a minöség és aztán csak az ár. Nem mind1 hogy 4 helyett 9k vagy 2milla helyett 8. :) Aki annyira fukar hogy sajnálja azt a +3-4k-t az meg is érdemli azt a minőséget amit olcson kap.

    [ Szerkesztve ]

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz _balázs_ #24 üzenetére

    Hát de akkor meg ez van, ha annyira sürgös hogy nem tud hozzá gyűjteni akkor így járt. Akkor dönthet vagy ilyen minöség ennyiért vagy jobb annyiért. Amugy simából (nem inear) van 4k-ért jo minöségü. De ugye az megint más kategoria. Ugyanugy ahogy a fülhallgatot nem hasonlítjuk a fejhallgatoval mint a fenti hszekben. :) Pontosan azért amit írtak is. Az inear hordozhatosága miatt jobb kintre. Egy akkora batár "fejessel" nem mászkálnék hiába olcso és jobb.

    Degeczi: Erre valo az eq. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák