Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz bambano #106 üzenetére

    értem, tehát az, hogy a toyota a fentebb említett lista szerint 30 alkalommal gondolta úgy, hogy olyan szinten elkottázott valamit, hogy azt vissza kell hívni, az nem tükrözi a minőséget. tehát semmi baj nem volt, de azért csak visszahívták...

    Mindig olyan okosan szoktál pedig reflektálni, ilyenkor meg teszed a butust. Ez a lista azt jelenti, hogy a japán bevallja ha elb@szta és javítja, a többi meg kussol. Kigyullad a kocsid? Hátööööööö megpróbáljuk tagadni, na, most már qrva sok autó ég porrá, jó, akkor mittomén 200 kocsi érintett, jó, bakker, már több gyulladt ki eddig, akkor kiadunk valami olyan marketinges posványos sz@rt, hogy üvöltözni volna kedve az embernek, de a lényeg, hogy nincs hiba és visszahívás. Javaslat van, meg ajánlás. Maximum. Ha meg bent égsz a hulladékodban így jártál.

    szerintem ezen a véleményen még dolgoznotok kellene.

    Nem kell dolgozni, legyen az udvarodon neked is autószerelőműhely aztán megtudod magadtól is :B

    azt el tudom fogadni, hogy léteznek olyan sofőrök és olyan szerelők, akiknek a keze alatt sír az autó. ezen is lehetne esetleg gondolkodni.

    Nope, te csak a valóságot nem bírod elfogadni :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák