Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz cucka #5 üzenetére

    Meg ne sajnaljam mar oket
    1.5milliokat kapnak, mikor 47000bol meg lehet elni

    Es igen! Mar csak azert is csokkentsek hogy nekem Meglegyen a karoromom, ha mar mas orom nem jut.

    Tudom hogy nekik ezen kivul meg rengeteg havi jovedelmuk van, es pont ezert is! nem kene ezt tovabb novelni, ennyivel biztos nem.

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • enginev3.0

    félisten

    válasz cucka #53 üzenetére

    Már hogy ne lenne? Amit az előbb is leírtam, ha hallanám, hogy havi 47ezerből élnek meg, engem már is hatalmas boldogsággal töltene el! Mit kívánhat többet az ember?

    Tudod, ha az én macskám megdöglött akkor dögöljön meg a szomszédé is

    És azért mondok "ilyen marhaságokat", mert bármit mondanék, itt nem lenne jobb sehogy! Akkor meg miért ne kívánjak nekik rosszat?

    "Tudom, sokaknak nehéz kitekinteni a saját nyomorukból és kicsit felülről nézni a dolgokat."

    Miért tekintsenek ki a nyomorukból, ha abban élnek nap mint nap? :F
    Hiába nézik máshogy a világot, attól még ugyan az várja őket otthon

    (#60) djculture@ Szomszédom édesapja pedig évek óta kint van németországban, heggesztő, magyar céggel, és még csak véletlen sincs megélhetési gondja. Gondolom nem kell mondani, hogy még haza is tud adni pénzt, és hazajöhet x hetente/havonta

    Nem kell itt a külföldi munkát szidni, persze nem lesz minden egyből tökéletes. De itthoni helyzetnél jelenleg szinte minden sokkal jobb, sokkal!

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák