Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DriveR_Art

    csendes tag

    válasz sanyula #97 üzenetére

    Üdv! Nekem március óta van egy 8/256 de mgy -vel egyetértek abban, hogy nekem is vegyesek az érzéseim a telefonnal kapcsolatban.
    Tényleg kell a mantra hozzá, a fenntarthatósággal, javíthatósággal, meg persze a garanciával kapcsolatban, de az ötlet még mindig tetszik, de ahogy megy előre az idő egyre inkább nézegetek más telefonokat. Ha nem lennék techimádó talán soha többet nem cserélném le ezt a telefont, persze akkor meg se vettem volna ezt.

    Na de a lényeg, nekem szolgáltatók közül a Digi és Vodafone mint eSim van benne, mindakettő sajnos csak 4G, 5G-t még nem tudtam kipróbálni.

    Az ujjlenyomatolvasó nekem katasztrófális, a mai napig állandóan rezeg ha véletlenül hozzáérek és persze a sok próbálkozás miatt oldhatom fel kóddal. A régi Huawei-m hátsó leolvasója sokkal jobb volt.

    A kijelző elmegy, a kamera katasztrófális ennyiért. Bár most a legutóbbi frissités óta mintha javítottak volna a videóstabilizáláson. Este viszont olyan lassan exponál, hogy könyvet lehet írni és kiadni közben.

    Tokot nem nagyon lehet rá kapni, a gyári meg a pofátlanság határával megfelelő áron van (egy szilikon tok 40 euróért...) Szerencsére tudtam nyomtatni rá.

    Viszont masszív, strapabíró még a nyomtatott tokkal is, szószerint embert lehet ölni vele. A lepattintható hátlap is tetszik (úgy mint régen) , mehetnek be mögé az nfc lapocskák , pluszba.

    Android Autoban néha nem kommunikál a gps, egyszerűen csak megáll nem segít rajta az újraindítás sem. (20 alkalombólból egyszer). Nfc mindig működik.
    A telefon kb. kétszer fagyott le és indult újra mióta nálam van, viszont rendszeresen frissitik és javítják a szoftvert, minimum 5 évig (ugye kedves kínai gyártók...)

    Mindent egybe vetve érdekes, hétköznapi használatra jó, de nincsenek nagy dolgok benne.

    15 éve a prohardveren...

Új hozzászólás Aktív témák