Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    válasz stevve #66 üzenetére

    EZ nem forradalom, hanem lealacsonyodás. Az emberek mindent a technikán keresztül akar megoldani? Ahogy mondod, felhívom ha nem tudom merre van. Ha meg nem tudom a telefonszámát, akkor bizony nem is olyan jó ismerősöm. Mert igen ritka az, hogy a közösségi oldalakon csak azok vannak bejelölve akikkel nap mint nap beszélnek. Aki meg erre csorgatja a nyálát, és pedig sok ilyen lesz, azt sajnálom.

    Kb olyan mint MSN-en a rejtve jelző/ablak bezárás jelző Discovery. Mi köze van bárkinek is hozzá, ha rejtve vagyok? Megszűnik a magánélet lassan.

    GReddy: ne haragudj meg, de ez tényleg erős volt. Ez a baj ezzel, hogy ez meg fogja változtatni sokak életét. Pedig nem szabadna hogy egy ilyen befolyással legyen rá! Most komolyan, kb olyan, mintha mindenki hallaná egymás gondolatait. Az emberi kapcsolatokba turkál bele a technika.

    Ez a cucc az egyik legfontosabb emberi érzést, a BIZALMAT teszi szükségtelenné az emberekben, mert úgyis tudom merre jár, és ellenőrizgetik egymást. Szánalmas az egész, pedig a legdegradálóbb szavak egyike ez.

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák