Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Kansas #38 üzenetére

    Pontosan. Régóta szajkózom itt ezt.
    Elsődlegesen alig van pár ember aki tud (a sajátján kívül más) cél, teljesítmény-/árszint és más preferenciarendszer szerint ajánlani.

    Hangcucc: 300k alatt ne vegyél semmit. Lakásba, 5 szomszéddal meg 2 kisgyerekkel? :D
    Autó: 300LE alatt semmi. Laptop: hogyhogy érdekel a súlya, miért nem csak az fps? Stb...

    Nem sok szaktopicba érdemes betévedni tanácsért, mert kevés az ami nem eszerint alakul.

    ON:
    IPS vs VA.
    Mindkét tábor írt már. Most jöjjön egy mixelt változat mert szerintem ez sem fekete-fehér.
    Monitorból csak IPS-em volt, VA-t egyszer próbáltam, sikítva vittem vissza nagyon durva ghosting/smearing (webscrollozás, nem fps!) miatt. Tehát szarlassú a VA!
    De nem, TV-ből 12 éve VA-m van (közép-felsőkat, tehát 120Hz-esek). Ugyanaz a scroll 0 utánhúzással megy a 6-7 éves TV-n. A régi IPS monitoromon is több volt. Az új IPS-en szintén 0.
    IPS TV-t is próbáltam, a konrtasztja és a feketéje borzasztó... a plazma meg mégsem vonzott, mert a VA fekete is elég. Monitorban szintén nem zavart soha mert más a méret/tartalom. Sőt ott, a VA fekete árnyalatok összeolvadása zavart.
    Szóval ez sem egybites.

  • Flatron710

    tag

    válasz Kansas #38 üzenetére

    Ez nagy igazság! Szívemből szóltál! :C

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Új hozzászólás Aktív témák