Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz pandras83 #26 üzenetére

    Oké mester. Akkor még egyszer: én tökre örülök ha jól szórakozol. A probléma leginkább abból fakad, hogy kirekesztően kezdesz beszélni azokkal, akik véleményt alkotnak, esetleg valamiféle teljesen jogos aggodalmat fogalmaznak meg a játékkal kapcsolatosan, mert úgy gondolod, hogy ilyesmire csak az jogosult, aki kipróbálta a játékot.
    Csak hát itt nem arról van szó, hogy valaki kategorikusan kijelentette volna, hogy ez egy szar játék. Én is írtam hogy engem is érdekelt a videók alapján, tetszett, gondolkodtam is a vásárláson.
    Hanem inkább arról, hogy valahol kisiklottak a dolgok, és nem sikerült rezonálnia a közönséggel.
    Aztán vannak, akik szeretnének hosszútávon szórakozni egy multis játékkal, még ha ez számodra nem is szempont.
    Hidd el, hogy sokak számára viszont igen, akármennyit is fizettek érte. Ha meg nem érdekel mások véleménye, mért olvasod azokat, mért reagálsz rájuk, mért minősítgetsz másokat, mért akarod eldönteni mások helyett, hogy mit gondoljanak valamiről?

    "Csupán az tesz köztük különbséget, hogy én próbáltam és bejön te meg nem próbáltad és nem jön be."

    Szomorú lenne ha ez így lenne, tökre nem szeretnék ilyen mértékű közösséget vállalni hozzád hasonló arcokkal mester, ne haragudj. Pacsi.
    Amúgy komolyan kíváncsi vagyok hogy miből raktad össze, hogy nekem nem jön be a játék.

  • laceszgamer

    addikt

    válasz pandras83 #26 üzenetére

    Mondjuk ha számodra rendben van, hogy fél-egy éven belül kihal, akkor tényleg ilyen téren sincs gond. A játékmenetre senki sem mondott szerintem rosszat.

    Mondjuk ez nem feltétlen hiba, de a videók alapján nekem elég erőteljesen BF-re hajaz, mármint sok mindent totálisan átvettek, de ez mellékes ha megy.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • lofagi

    addikt

    válasz pandras83 #26 üzenetére

    De az igazán nagy különbséget mégis csak az teszi ki itt közted és a többiek között, ahogy válaszolsz mester.

    Lehet ezt normálisan is leírni, illetve ezzel a hozzászólással még nincs is akkor baj, de nem kell azért felháborodni, mert valakinek fontos az is, hogy ne várakozzon a szerverkeresőben, mikor éppen, hogy csak le tud ülni a gép elé egy pár percig.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák