Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz Fiery #56 üzenetére

    Utolag igen, akkor nagyon nem voltak tutorialok a neten fotozasrol. Sok kulfoldi oldal is gyengelkedett ezen a teren, itthon meg ph-n kivul senki sem tudta megoldani. Sot meg ma is gyengelkednek paran ebben.

    Viszont ami szerintem a tartalmon kivul a siker volt itt az egyedi fejlesztes (programozo). Ez akkor nem kis elony volt. Kulfoldi oldalaknal is sokszor open source megoldasok voltak. Foleg forumoknal. Szerintem amit osszeraktak akkor barhol megallta volna a helyet (sot). Ebbol not ki egy logout meg hvapro. Na viszont ez tetszett, ez mar vallalkozoi gondolkodasmodra vall. Ilyen tudatossag hianyaba halt el szerintem a hoc. Ad hoc atalakitgatasok, szerintem nem allt mogotte tudatossag (pl heatmap, a/b tesztek, ux-et nem is emlitem). Videokban szerintuk meg az userkben lattak a szuk keresztmetszetet.

    Visszaterve a a videokhoz, ennel a meretnel mar meg kell oldani az ilyen kihivasokat. Nyilvan jo par lepessel elorebb tart a projekt mint amit latunk. Meg lesz ez is oldva. Csak video teren az elmaradas teret engedhet masnak. Pl itthon a TheVr tech csatornajabol igy konkurencia nohet ki. Vagy egy neveto harmadik, annyira nem ismerem a hazai videosokat.

    Igaz olyan trendet is latok, hogy kisebb csatornakat felkeresnek a gyartok es pl ajandek hw-t adnak a contentert cserebe. Ez egy baromi jo otlet reszukrol. A tartalomszolgaltatok reszerol mar kevesbe jo trend.

    Igaz, a forumnak koszonheto kozzoseg nagyon komoly tenyezo itt. Ez baromi jol ki is lett aknazva. Egy kulfoldi oldalnal lattam hasonlot, ott arosszehasonlito oldal indult ebbol.

    No, atfogo adatok hianyaba igy latom igy kivulrol az egeszet. Kivancsi vagyok hogyan alakul a dolog. Tartalomfogyasztok szempontjabol csakis jo lehet egy kis verseny.

    MongolZ

    Miert nem? Eleg nagy atfedes lehet. PH-n irt tartalom videoban nagy resze videoban is osszefoglalhato. Akit erdekel, vagy vasarlas elott all meg fogja nezni. A nagyon mely tesztek szerintem az emberek toredeket erdekli, igy a video contentnek inkabb fogyaszthatonak kell lennie. Ezen felul a videos tartalom ma eladhato itt hirdetokre gondolok.

Új hozzászólás Aktív témák