Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz htc07 #8 üzenetére

    Ebből is látszik, hogy mennyire a fejetetejére állt a világ. :DDD Evidens dolgokat megkérdőjelezni, vagy egy "axióma" ellenkezőjét ünnepelni : botrány.

    IN GOD WE TRUST!

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz htc07 #64 üzenetére

    A tudományos kutatások talán alaposabbak. A tankönyvírók sokszor politikai nyomás alatt vannak...

    Kalandor Nem lepődök meg. :D ...de némelyek bicskanyitogató vita-stílusán igencsak csodálkozom. Cigányozni és politizálni köztudottan nem szabad, de személyeskedni és alpárian sértegetni a másként gondolkodót, úgylátszik, hogy igen. (Lsd dying_star hozzászólását.) Változnak az idők...

    dying_star A blogbejegyzésemben és a hozzászólásaimban senkire nem eröltettem semmit. A véleményemet közöltem, és a hozzám intézett kérdésekre próbáltam a lehető legjobban válaszolni. Úgy tudtam, hogy szabad másként gondolkodni, szabad saját tapasztalatot megosztani a személyes bejegyzésekben...legalábbis egy évvel ezelőtt még szabad volt... Ha nem vagy képes tolerálni a másságot, akkor nem velem van a gond. Én igyekszem mindenkit elfogadni olyannak, amilyen, anélkül, hogy megbélyegző jelzőkkel illetném. Ezzel alkalmazkodom a szabályzathoz, amit viszont te alaposan megszegtél.

    Nem szokásom magamat fényezni. Most sem fogom ezt tenni. Ha kíváncsi vagy, hogy mit tettem le eddig az asztalra, akkor olvass bele a bemutatóimba és a közösségépítő hozzászólásaimba.

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák