Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz bambano #42 üzenetére

    "ha nagyon kukacoskodnék, akkor ez se igaz."
    Khm. Személyes adatok kezelésére vonatkozik. Innentől kezdve kukacoskodhatsz akármit, nincs igazad.

    "szerintem ismerkedj meg a gdpr-ral"
    Köszi, ennél jobban nem kell. Szerintem inkább neked kellene beszélgetni az iparban lévő szereplőkkel, hogy mi a véleményük.

    "a valóság nem az, hogy a gdpr miatt kell leszabályoznod, hogy mi lehet a túlóra elrendelőn, hanem már régen, a gdpr előtt le kellett volna szabályoznod ennél mélyebb szinten ezeket a kérdéseket"
    Tudom nagyon jól, hogy az infotörvény eddig is életben volt, viszont 1., más volt a bizonyítási kötelezettség 2., eszméletlen, a valóságtól elrugaszkodó kitételeket fogalmaz meg

    "tehát a valóság a véleményeddel szemben az, hogy a gdpr egy jól szervezett vállalat életét semmiben nem befolyásolja. abban egyetértek, hogy a trógerül működtetett vállalatoknál mélytorok van. de nem azért, mert jött a gdpr, hanem azért, mert be kell pótolni azokat a vállalat-szervezési intézkedéseket, amiket eddig elhanyagoltak."
    A te definíciód szerint a Magyarorságon lévő vállalatok 99%-a tróger, mert semmi ilyet nem csinál.
    A maradék 1% talán, mondom TALÁN megfelel neki. Az is max úgy, mint néhány beszállítónk, amelyik az arcunk alá nyom egy olyan szerződést, aminek az a lényege, hogy minden, amit kérünk tőlük és velük csinálunk, megfelel a GDPR-nek, ha nem, akkor mi vagyunk a felelősek. (Persze ezt monopolhelyzetből teszik)

Új hozzászólás Aktív témák