Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz bambano #136 üzenetére

    "hogyha nem csak két kiszakított adatot nézünk, akkor a mezőgazdaság a legfontosabb ágazat az országban."

    Ezt kifejtened? (Es egy agazat sulyanak ertelekesekor azert nehez a foglalkoztatottsaghoz es a GDP-hez valo hozzajarulasat ugy ertelemzeni, mint "ket kiszakitott adat".)

    (#137) leviske: "A mezőgazdaság nem csak nyersanyagtermelésről szól"

    Hanem mirol?

    (#131) gtasystem: suketeles?... Az, hogy egy orszagban a berek nagysagat a gazdasag allapota hatarozza meg, ami Mo-n a versenyszferat jelenti?

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

  • erdoke

    titán

    válasz bambano #136 üzenetére

    Pont erre akartam reagálni én is, ráadásul hasonló tartalommal, úgyhogy kivételesen egyetértünk. :K
    Ne legyen igazam, de erőteljesen sodródunk egy olyan háború felé, ami az élelmezés miatt fog kirobbanni. Nem csak az afrikaiakat nézték itt hülyének, de a nyugati társadalmak jó részével is sikerült elhitetni, hogy a gabona, a gépolaj és a töménytelen E betű az egészséges táplálkozás alapjait képezik. Lassan ráébrednek az emberek, hogy igen drágán fizetnek a mérgekért, és később még többet a "gyógyításért"... Márpedig ha sokan akarnak legelésző tehenet enni, annak súlyos ára lesz, mind közvetlen, mind átvitt értelemben, mind környezeti kihatásban.
    Ez a fajta fogyasztói társadalom, ahol nagy tömegek olcsó ipari szemetet esznek, miközben vagyonokat költenek különféle (elektronikai, ruházati, stb.) haszontalanságokra, nem tartható fenn sokáig.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák