Új hozzászólás Aktív témák

  • nakos

    senior tag

    válasz BlackSoft #48 üzenetére

    Csak annyit tudnek hozzatenni hogy kb 6 honapig folyamatosan hasznaltam egy ASUS VG278 120hz TN 1ms-es monitort (1080p) es mellette egy Dell U2713HM IPS (1440p) monitort. Helyhiany miatt arra jutottam hogy az egyiket eladom, melyik maradt szerinted? Hat a Dell IPS panel. Miert? Mert nem csak 120hz Battlefield3-rol szol az elet. Minden masban a DELL tarolta a 120hz-es Asus-t, ami mellesleg meg 3D-t is tudott, de a szinvilaga annyira gyenge volt, a Dellhez kepest hogy a BF3-at tobbszor osszehasonlitva elkepedtem. Az az elmosodott fako szin, az a fekete helyett szurke stb, stb... Az IPS egy megvaltas. Es igaz nem vagyok egy 24/7-es hardcore gamer de semmivel sem voltam jobb a 120hz-es monoitorral jatszva mint a IPS monitoron.
    Kb ugyanolyan jol vagy rosszul ment a Battlefield 3 - viszont a szinek nagyon zavartak a Tn panelen jatszva. (persze aki meg nem jatszott IPS-en az a TN-re is azt hiszi hogy szep a kepe).

    Masfelol ha veletlenul nem BF3-at vagy COD-t nyomunk 24/7-ben akkor azert van strategia, RPG es sok minden mas ahol a 60hz is tokeletesen elegendo, sot nem is kell tobb.

    Es hogy nem a sebsseggel van nalam gond nezd meg nyugodtan a feltoltott youtube videot a gepemrol es a 2 monitorrol.[link]

    Az Asus vg278-as 120hz-es TN paneles monitort havernak atadtam hogy probalja ki, aki korabban egy Dell U2407-est hasznalt (IPS) es arra jutott 1 honap hasznalat utan hogy a Dell IPS szarra veri az Asus TN-t osszessegeben es a 120hz es az 1ms sebesseg neki se volt kezzelfoghatoan erezheto pedig o eleg nagy Battlefieldes.

    Hajjra!

Új hozzászólás Aktív témák